50 Cent říká, že dal Young Buck miliony dolarů: F *! K You, Punk Ass N *! & A

50 Cent je stále na lovu lidí, kteří mu dluží peníze. Po trollování Rotimiho za to, že mu dluží 300 000 $, se nyní Fif snaží shromáždit od bývalého člena G-Unit Young Buck.

V úterý (4. června) vyskočil 50 Cent (aka Fofty) na svou stránku Instagram a zveřejnil úryvek rozhovoru z června 2018, který Buck udělal s Power 105.1 FM Snídaňový klub . V klipu rapper z Nashvillu v Tennessee přiznal, že nebyl obchodně zdatný, když šlo o práci s 50. Jednalo se o situaci, kdy jsem nevěděl o legálních penězích, vysvětlil Charlamagne Tha God a dodal, že nebyl Nevím, že musel platit daně z příjmu z účinkování na turné.V titulku, jak píše Fif, jsem tomuto bláznovi dal peníze, on je utratil. Zaplatil jsem jeho daně všechny jeho právní poplatky. pak ho chytili tranny a řekl, že si jdete do prdele 50. NE FUCK YOU, PUNK ASS NIGGA.Ve videu IG může být 50 zaslechnuto, když říká: „Člověče, dal jsem niggovi peníze. Dal jsem nigga miliony, 'než jsem prohlásil:' Seru na to, chci své peníze do pondělí, nigga. '

Pokud jde o peníze, 50 tvrdí, že mu Buck dluží 300 000 dolarů, což bude uvolněte ho ze smlouvy s G-Unit . Ve skutečnosti Napájení tvůrce založil účet GoFundMe, aby pomohl získat dost peněz na to, aby mu Buck zaplatil. Pomozte Youngovi Buckovi dostat se z Fofty, 50 titulkem obrazovky stránky na IG. Stačí darovat a osvobodit svého oblíbeného rappera. Fofty chce své zasrané peníze.V roce 2018 dluží pět lidí dosud 50 centů 1,8 milionu dolarů. A Fif z toho chce každý desetník.

Podívejte se níže na 50 Centroling Young Buck a Young Buck Snídaňový klub rozhovor. Rychle vpřed k 20minutové hranici, kde hovoří o svém minulém vztahu s 50.

Přečtěte si o 10 nákupech rapperů, které rozbily banku