50 Cent říká, že budoucnost ukradla všechny ženy Bow Wow

{h1}

Navzdory tomu, že Bow Wow vyplatil 50 Cent peníze, které mu údajně dluží, má 50 stále vtipy.

který byl v záznamech o špatných chlapcích

V úterý (6. srpna) 50 sdílelo obrázek sebe sama napěněného ve vaně na Instagramu, což přimělo Trey Songze k vtipnému komentáři, že se chystá zablokovat 50. Zatímco rapper G-Unit se smál Triggovým slovům a sdílel je jako nový příspěvek, Bow Wow pak odpověděl Treyovi se smíchem emodži - a Fif pro to nebyl.Nejprve lehce šlapalo, 50 sdílelo screenshot Bowových smíchových emodži a dodalo: „hej @ treysongz nepřinášejí tohoto nigga muži večírku. tenhle bláznivý nilga, který hraje s penězi. “Bow Wow samozřejmě musel reagovat s trochou tepla.

„Bro, tady ve vaně, chytí žízeň, aby přiměl dívky, aby se objevily na večírku…“ napsal se smíchem emodži. „stejně budu v Londýně. Všichni jste odešli na lodi se všemi mými starými pracemi. Hodně štěstí!'Tehdy se 50 rozhodla jít na chuť, s odkazem na skutečnost, že Future chodila s bývalými přítelkyněmi Bow Wow, včetně Ciary (matky syna Future, Future) a Joie Chavis.

„Nemáš žádné děvky, lil nigga @future je všechny vzal. LMAO Do prdele, ty mluvíš, “klaun 50.

Bow odpověděl „hahaha“ a smál se emodži, takže se zdá, že věci jsou jen vtipy mezi dvojicí.Pokud jde o diskutovanou událost, 50 odkazovalo na Napájení premiéra party 6. sezóny v New Yorku 20. srpna. Podrobnosti o akci naleznete níže.

Viz 9 rapperů, kteří sloužili v armádě