50 Cent's Many Men byl původně píseň Nas

Tento týden Nas ' kompilační album Ztracené pásky slaví své 15leté výročí a v novém rozhovoru vyšlo najevo, že 50 Centů „Mnoho mužů“ původně nepatřilo nikomu jinému než samotnému Escovi.

Během rozhovoru s Hmotnost odvolání přemýšlet o Ztracené pásky , bývalý A&R Lenny 'Linen' Nicholson se podělil o zábavný fakt ohledně instrumentální skladby Darrell 'Digga' Branch.50 [Centova] skladba „Many Men“ byla první skladbou Nas - vlastně ji vyslovil, “říká Nicholson. 'Vyvíjel dalšího umělce jménem Nashawn ... musel na Nasa ohromně zapůsobit.' Pokud Nas něco zahájil, přidal by k tomu svůj hlas a zjistil, zda by na Nasho udělal takový dojem, aby to udržel. [Nas] nedokončil tu dráhu ... to byla dráha, kterou právě zamiloval. “Nicholson se svolením Nasa poté dal úder Fifovi, což je krok, který byl docela organický vzhledem k tomu, že oba umělci byli na Columbia Records. seznam v té době.

'V té době 50 hledala něco, jen aby zůstala zaneprázdněna a pokračovala v psaní,' dodává Nicholson. 'Dal jsem to 50 a změnilo se to na' Mnoho mužů. 'Skladba, která se objevila na albu 50 Cent z roku 2003 Zbohatněte nebo zemřete Tryin ' , byl později certifikován zlatem RIAA, přičemž Eminem, Luis Resto a Branch byli připočítáni jako producenti.

love & hip hop atlanta sezóna 5 epizoda 2

Zatímco se rytmy neustále šíří, tato historická lahůdka se stává mnohem zajímavější, když se zohlední 50 Cent a Nas. předchozí a relativně krátké hovězí maso . Konferenční konferencié královny šli proti sobě dva roky poté RŮST , přičemž dva šli jeden po druhém na vosk.

50 Cent nejprve nasazilo Nas na jeho stopě „Piggy Bank“, se kterou se setkal několik vyvrácení od Nas, včetně „Queens Get The Money“, „Don & Body Body Self“ a nevydaného „Spastic“. Údajně nyní částečně zapomenuté hovězí maso začalo, když 50 vyjádřilo své přesvědčení, že ho Nas nakopl remix k singlu Jennifer Lopez z roku 2001 „Já budu v pořádku“. Poté, co šli na sebe, bylo hovězí maso zmáčknuto Žhavá 97. výroční Summer Jam v roce 2014 .Dnes je vše v Queensu v pořádku, Nas slaví nedávný milník svého alba a vydává novou hudbu, zatímco 50 Cent si užívá premiéru své nové show 50 Centrální na BET.

Podívejte se na 40 hip-hopových alb, která v roce 2017 dosáhla 20 let