50 centů bývalá přítelkyně Chelsea Handler nabídne, že mu zaplatí daně, pokud znovu zváží podporu Trumpa

Poté, co se spojil s prezidentem Trumpem, 50 centů Vstoupila bývalá přítelkyně Chelsea Handler v naději, že Fif přehodnotí, pro koho hlasuje v den voleb (3. listopadu).

Ve středu (21. října) se známá komička a herečka Chelsea Handlerová nabídla, že zaplatí daně ve výši 50, pokud si to příští měsíc rozmyslí a zvolí Trumpa za prezidenta. Při výměně mezi bývalým párem na Twitteru Handler reagovala na její původní tweet podporující Trumpa. Napsala: „Býval jsi mým oblíbeným bývalým přítelem.“Typickým způsobem 50 hravě odpověděl na svou bývalou partnerku a požádal ji, aby nenechala demokratického kandidáta na prezidenta Joe Biden nebo mezi nimi Donald Trump. „Panebože, teď to ovlivňuje můj milostný život,“ tweetoval. '@chelseahandler Miluji tě Gator, nenechte Trumpa a Joe Bidena přijít mezi nás, holka. #starzgettheapp. 'Chelsea, která je stejně pohotová jako rodák z New Yorku, odpověděla retweetem připomínajícím 'Mnoho mužů' rapper, že na Blackových životech záleží. „Hej, hajzle! Zaplatím vám daně výměnou za to, že přijdete k rozumu. Šťastně! Na černých životech záleží. To jsi ty, sráči! Pamatuješ ?, “napsala.

Tam a zpět mezi Chelsea Handler a 50 Cent pochází z příspěvku na sociálních médiích 50 sdílených počátkem tohoto týdne, ve kterém napsal: „Je mi jedno, že Trump nemá rád černochy, 62 procent je vám z prdele mysli.“ 50 odkazuje na zprávy, že Joe Biden usiluje o zvýšení daní pro daňové poplatníky z New Yorku, státu New York, New Jersey a Kalifornie, kteří vydělávají více než 400 000 $ ročně.50-podpis Trumpa také přichází poté, co se objevily zprávy, že Ice Cube se setkal s členem Trumpovy administrativy vytvořit plán, který bude přínosem pro černošské Američany.

Podívejte se, jak rapperové podporují prezidenta Trumpa v roce 2020