50 Cent uvádí nový koňak Branson

Kariéra 50 Centa během jeho cesty zažila několik vývojů v dosahování statusu hip-hopového magnáta. V návaznosti na jeho nedávnou dohodu s novou šampaňskou společností Le Chemin Du Roi oznamuje rodák z Queensu nové partnerství s likéry s francouzským Cognac Branson (26. dubna).

42letý mladík odhalil své nejnovější úsilí na Instagramu ve středu večer (26. dubna). 'To, co sis myslel, že dělám ve Francii, blázne.' Šel jsem pro tu práci, dostal jsem zástrčku BRANSON Brown, nejlepší koňak kolem. #getthestrap, řekl.Padesát později šel na Instagram živě, aby oslavoval chlípným způsobem, jak to udělal jen rapper „In Da Club“. Video zachycuje 50 ochlazování s některými lahvemi Bransona na stole a počítání tisíců dolarů.Video shledává, že generální ředitel G-Unit nalil sklenku nového koňaku uprostřed svého chatu s kamarádem, když to rozřezali o sázení na nadcházející boxerský boj a dokonce se dotkli padesátého obchodního ducha.

The Zbohatněte nebo zemřete Tryin ' MC se stále věnuje hudbě. Během víkendu Shadyho headliningu, který se odehrál o víkendu v jedné z Coachelly, se na pódiu sešel se spolupracovníkem 'Patience Waiting' Eminemem. Fif také slaví 15. výročí Zbohatněte nebo zemřete Tryin ' s britským turné naplánovaným na léto.Podívejte se níže na oznámení 50 Cent pro Branson Cognac.

Zobrazit nová hudební vydání z dubna 2018