50 Cent vysvětluje, proč byl tak naštvaný na to, že jeho penis je v moci

50 Cent není šťastný. 41letý magnát navštívil Jimmy Kimmel Live! a popisuje, proč byl tak rozrušený z konkrétní scény z epizody Napájení , který vysílal 7. srpna.

Curtis postava, Kanan, se během epizody objeví na sexuální scéně. Kanan z pohledu 50 předvádí trochu příliš mnoho kůže a rapper „Mnoho mužů“ nyní vysvětluje, proč ho to tolik odškrtávalo. Říká, že věděl, že se v show objeví jeho penis, ale nemyslel si, že to bude v jasném pohledu.50 předá zprávu, která Napájení řekl mu to tvůrce Courtney Kemp. Říká Kimmelovi: „Věděl jsem, že to tam je, ale v původních klipech to bylo temnější. Nebylo to jako velká obrazovka jako verze v životní velikosti. Nebylo to jako nehoda. Courtney byla jako: „Nechtěla jsem vám to ukázat na začátku, protože jsem si nemyslela, že to v tom okamžiku potřebujete vidět ... Prostě si musíte vzít jeden pro tým.“Dalším důvodem, proč Fif byl tak naštvaný, protože jeho rodinní příslušníci sledovali show. Řekne Kimmelovi: „Moje teta vidí představení a ona je jako:„ Jsem traumatizována. Napsala mi jako: „Co to sakra je? Proč jsi mi to neřekl? ''

ICYMI, 50 let, vzal IG na pár týdnů zpět, aby vyjádřil svou frustraci z této záležitosti. Napsal: „Scéna byla dost tvrdý muž. Není to běžná sexuální scéna. Courtney, vy všichni víte, že jste to napsal. Dobře, uklidňuji Courtney, uklidni můj telefon. BITCH, NEMŮŽU VĚŘIT, ŽE STE SE PRVNÍ ŘÍKÁM, KDYŽ SE VÁS NECHÁ S VÁMI !!!! Dobře, počkejte chvíli, než mi zavoláte SMH.Ve zprávách týkajících se hudby Curtis nedávno podepsal smlouvu s nadcházejícím rapperem NYC Young M.A. Rozhovor s Kimmelem můžete sledovat výše prostřednictvím YouTube. Přejděte dolů a sledujte další segment, ve kterém 50 diskutuje o použití svého syna jako „ladybait“. Nechte to zamčené XXL pro více zpráv 50 Cent.

Průvodce rappery v televizi právě teď