50 Cent Clowns Floyd Mayweather po změně Jakea Paula

50 Cent se vrací k trollování svého dlouholetého rivala Floyda Mayweathera.

Ve čtvrtek (6. května), po nyní virální tiskové konferenci, na které se internetová osobnost Jake Paul a Floyd Mayweather dostali do fyzické hádky, když inzerovali nadcházející boj Mayweather 6. června s Jakeovým bratrem Loganem Paulem, se 50 Cent rozhodlo bavte se na Floydovi.45letý rapper klaunoval neporaženého boxera za to, že se zdánlivě dostal do punku hvězdou YouTube, a zároveň komentoval nedostatek Mayweatherova nového účesu na mediální akci.mez pomsta snílků iii

„WTF se děje, na hlavě šampióna“ # Slyšel jsem, že si nechal na obličej nasadit ochlupení. Lol # bransoncognac # lecheminduroi, “napsal Fif v titulku fotografie z tiskové konference.

Floyd je vidět, jak houpá na drsném a dospělém účesu a vousu na sdíleném obrázku 50.Podle TMZ Sports včera očividná výměna pramení z toho, že Mayweather nazval bratry Paulovy „falešnými bojovníky“ a řekl, že bojuje s oběma ve stejnou noc. Vystoupení 6. června mezi bývalým boxerem v důchodu a Loganem Paulem se uskuteční na stadionu Hard Rock v Miami Gardens na Floridě.

50 Cent učinil podobné komentáře o Floydových vousech v minulosti. „LMAO,“ napsal 50 v příspěvku v lednu, včetně tří smíchových emodži. Pokračoval: „Vzal si vlasy ze zadku a nasadil si je na tvář. LOL WTF se opravdu děje s Champem? '

Fif, který napadl Floydův vzhled, tentokrát přichází poté, co 44letý profesionální bojovník a Jake Paul přišli do rány poté, co mu Paul během tiskové konference strhl Floydův klobouk z hlavy. Floyd okamžitě vztekl a údajně udeřil Jakea Paula do obličeje. YouTuber však trvá na tom, že byl zasažen jedním z Floydových strážců.Dave East na bytí Mary Jane

Jake Paul později posmíval Floydovi tím, že si nechal na holeně vytetovat slova „gotcha hat“ spolu s vyobrazením čepice.

love n hip hop season 6 epizoda 5

Padesátý poslední diss je jedním z mnoha vydaných rapperem Floydovi Mayweatherovi. Oba baviči mají dlouhá historie házení stínu tam a zpět a jejich spor trval téměř deset let.

V únoru Floyd Mayweather potvrdil, že by měl zájem bojovat o 50 Cent v exhibičním boxerském zápase na konci roku 2021. 50 později hovořil o potenciálním boji mezi těmito dvěma muži a nabídku odmítl.

Pokud jste nestihli hádku mezi Floydem Mayweatherem a Jakem Paulem, podívejte se níže.

Eva Marie Uzcategui / AFP, Getty Images

Podívejte se na hovězí maso z divokého rapu, které pravděpodobně nikdy nebude vyřešeno