50 Cent se omlouvá hřebci Megan Thee za zveřejnění memu o incidentu při střelbě

50 Cent vydává omluvu Megan Thee Stallion poté, co zveřejnil mem o svém nedávném incidentu z natáčení.

Pozdě v pondělí večer (27. července) vydal Fif omluvu Megan Thee Stallion po 25letém rapperovi vyzvala lidi prostřednictvím sociálních médií, aby si udělali legraci z natáčení, kterého se nedávno účastnila a utrpěl zranění z. V příspěvku na Instagramu zveřejněném newyorským rapperem 50 vysvětlil, jak si nemyslel, že Meganin incident je skutečný, a že se nikdy nerozhodl úmyslně jí ublížit.`` Sakra, nemyslel jsem si, že to hovno je skutečné, ‍♂️Znělo to tak šíleně @ theestallion, jsem rád, že se cítíš lépe a doufám, že můžeš přijmout mou omluvu. Zveřejnil jsem mem, který se vznášel kolem. To bych neudělal, kdybych věděl, že jsi opravdu zraněný, promiň. ‍♂️, “napsal.Meme 50 se omlouvá za prameny z doby, kdy zveřejnil obrázek z filmu z roku 1991 Boyz n the Hood překrývá Meganovu hlavu a ukazuje ji jako postavu Ricky, kterou hraje herec Morris Chestnut, který je při útěku zastřelen.

The 'Obchod se sladkostmi' rapper reagoval na komentáře, které Meg učinila dříve ten den, ve kterých objasnila, že nechrání nikoho, kdo se podílel na incidentu střelby, protože se stále objevují podrobnosti týkající se události. Poté hovořila o tom, jak její rodiče průchod zanechal v jejím životě díru, kterou se snažila zaplnit.„Představte si, že vám je 25 a nemáte oba své rodiče,“ pokračuje. „Moje máma byla mým nejlepším přítelem a já s tím pořád ještě nejsem nad. Takže se trochu pokusíte zaplnit svůj prostor spoustou lidí, o kterých si myslíte, že vám dělají radost. Je to hodně. “

Megan byla zastřelena 12. července a utrpěla střelné rány na obou nohou poté, co se údajně pokusila opustit SUV poháněné šoférem, na kterém ona a Tory Lanezová jeli. Nároky naznačují, že se s Tory hádali, než se pokusila opustit vozidlo. Tory byla po střelbě zatčena za to, že ve vozidle měla skrytou zbraň. Megan později vydala prohlášení o incidentu, které vedlo k vyšetřování útoku smrtící zbraní. Tory Lanez v tuto chvíli není podezřelý.

Podívejte se na 12 rapperů, kteří odstranili své účty sociálních médií