50 Cent obviňuje francouzskou Montanu z drogové závislosti

50 Cent Zdá se, že spor s francouzskou Montanou ještě neskončil. Rapper-herec-hip-hopový magnát měl během rozhlasového rozhovoru několik nepříliš laskavých slov o rapperovi z Bronxu.

kodak black if im lies im flying

V pátek (14. února), během rozhovoru s Power 105’s Snídaňový klub Fif obvinil Francouze z užívání drog. Když se co-hostitel Charlamagne Tha God zeptal 50 na francouzská obvinění, že si minulý měsíc koupil svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy, Animal Ambition: Nezkrotná touha zvítězit rapper řekl, že nechápe, proč francouzština vůbec komentovala.'Nevím, co se s tím klukem děje,' řekl Fif o francouzštině. „Něco se s ním děje. Jsou to drogy. Myslím, že to jsou drogy, stoupání a prostě řečeno. Protože nemusel nic říkat. “50 centů také popřelo, že se s ním dostal do hádky mimo klub v Miami. Neudělal jsem to, řekl.

Pokud jde o jeho hovězí maso s francouzštinou a jeho vozem Bugatti, 50 tvrdí, že Francouzi koupili auto z roku 2008 a jeho bezcenné.ptáci v pasti zpívají mcknight datum vydání

50, kdo v lednu uspořádal klubovou akci , posiluje francouzštinu od chvíle, kdy v prosinci odkoupil francouzštinu za nákup Bugatti. Pokračovali ve svém riffu na sociálních médiích a francouzština volala 50 za informátora.

Francouzština zatím neodpověděla na 50 posledních komentářů o něm.

Podívejte se níže na rozhovor 50 Cent. Rychle vpřed na pětiminutovou značku, abyste ho slyšeli mluvit o francouzské Montaně.Podívejte se na 21 nejnešťastnějších rapových hovězího masa hip-hopu

láska a hip hop hollywood sezóna 3 shledání část 2