50 nejlepších hip-hopových projektů roku 2017

Když přemýšlíme o roce 2017, spousta veselých memů učinila okruh sociálních médií popisující rok jako divoký zážitek. Totéž lze říci pro tento rok v hip-hopu, ale bereme to dobře v divočině.

Pokud jde o novou hudbu, vaši oblíbení rappeři nezklamali a nechali hity přicházet. Ve skutečnosti si myslíme, že pracovní etika hip-hopu není jako žádná jiná. V jakém žánru umělci po sobě jdoucích albech po sobě jdoucích alb a poté pokračují v poskytování mixpapů a kolaborativních projektů po celý rok? Jo, víme, je těžké myslet na jiný než hip-hop.V letošním roce vytvořili rappeři od JAY-Z po Tee Grizzley některé z nejtransparentnějších projektů zaměřených na realitu s lyrickou podstatou, a to při současném poskytování hitů. Úsilí Lil Uzi Vert podpořilo jeho pokračující vládu jako tvář rapové nové generace, Kendrick Lamar svým albem dobyl žebříčky a respekt rapových fanoušků všude a Rapsody upevnila své místo ve hře opusem plným osvěžující rýmy.JAY-Z 4:44 nabídl nefiltrovaný pohled do života a doby Shawna Cartera, muže v pozadí hudby, který se zabývá manželskými problémy, nevěrou a přerušenými přátelstvími. Tee Grizzley Můj okamžik stáhl oponu svých právních potíží a zvýraznil stránky přímo z jeho mentálního deníku. Lil Uzi Vert Luv Is Rage 2 vyvážená bolest a vášeň s melodickým roztočením. Kendrick Lamar SAKRA. , na které bere za úkol soupeře, společnost i sebe samého, prokázal, že jeho vyprávění a rýmy jsou v jejich vlastní pokročilé třídě. Rapsody's Lailina moudrost znamená hladké, soudržné a mocně zasvěcené úsilí.

A to je jen pět z mnoha vynikajících snah o letošní pokles. Po zvýraznění nejlepších skladeb a nejlepších videí XXL představuje výjimečná hudební vydání, která vládla za posledních 12 měsíců. Zde je 50 z nejlepších hip-hopových projektů roku 2017, v žádném konkrétním pořadí.Slova Rogera Krastze, Georgette Cline, Petera A. Berryho, Emmanuela C. M., Preezyho a Kairi Coe

Viz XXL rok 2017 v recenzi

Podívejte se na 50 nejlepších hip-hopových projektů roku 2017