5 nejlepších písní včetně Drake, Nicki Minaj a Lil Wayne Together

Na 'Over', prvním singlu z jeho debutového alba, Poděkuj mi později Drake slíbil, že zajistí, aby se „loď Young Money nikdy nepotopila“, ale asi pět let po svém působení v nahrávací společnosti - někde mezi vydáním „Bedrock a„ Truffle Butter “- rapový kolektiv zasáhl alespoň několik značné ledovce.

První hlavní znamení toho, že v říši Drizzy, Nicki Minaj a Weezy nemusí být tak dobře, přišlo v prosinci 2014, kdy Lil Wayne sdílel své frustrace s mateřskou značkou Young Money Cash Money Records a jejím generálním ředitelem Birdmanem. Z vlastního účtu měl Weezy upustit od svého dychtivě očekávaného alba Tha Carter V ten měsíc, ale podle rappera „Hasičů“ mu v tom bránila jeho otcovská postava Birdman. Následovala brutální právní bitva, která zuří dodnes.Zatímco Weezy nebyl tak blízko Baby, jako kdysi, byl šokován světem hip-hopu, nebyl to ani konec světa. Koneckonců, Young Money byl stále neporušený a díky jádru Drake, Nicki Minaj a samozřejmě spoutanému, ale nepotlačitelnému Weezymu F, vždy existovala velká šance, že ti tři mohli ve studiu uvařit nějaké kouzlo.Pak nastalo léto 2015. Tehdy tvrdil tehdejší přítel Nicki Minaj Meek Mill, že oblíbený syn Toronta použil k psaní několika stop ze svého Pokud to čtete, je příliš pozdě projekt. Ti dva téměř okamžitě zahájili docela divoký rapový spor, který dodnes bublá pod povrchem rapového světa. Netřeba dodávat, že od Nicki nelze rozumně očekávat, že se bude veřejně stýkat s Drizzy - natož aby s ním zasáhla studio.

j cole nové album 2016 písní

I když Weezy v té době nikdy nevycházel a nezpochybňoval Nickiho nápadníka, během několika koncertů předvedl s Drizzy koncert „Back to Back“, aby bylo jasné, na čí straně vlastně je. I když pochybujeme, že Nicki a Weezy někdy měli nějaké skutečné drama, „I Get Crazy (část 2)“ by pro ni a Meek Milly mohla být docela zatraceně nepříjemný rozhovor u večeře.
Mezi Weezyho pokračujícím sporem s Birdmanem a Nickiinou beznadějně nepříjemnou situací s Meekem a Drizzym se nezdálo, že bychom v dohledné době slyšeli další skladbu s posvátnou trojicí hip-hopu komerčního rapu.Poté se Nicki rozešla a rozešla se s Meek Mill. O několik týdnů později havarovala Weezyho rozhovor během živého vysílání v NFL Network. Dva objali kameru a najednou se nezdálo tak nepravděpodobné, že by mohli společně naskočit na trať. Vzhledem k tomu, že Nicki už nebyla s Meek Millem a že vůbec nikdy nepředcházeli, proč ne?

Začátkem února se na internetu vynořily fotografie Drizzy, Nicki a Weezyho a nejdominantnější trio rapové hry bylo zpět - alespoň na obrázku. I když neexistovalo žádné skutečné slovo o tom, zda tři superhvězdy zasáhly studio nebo ne, vnímané zdi napětí mezi nimi se mohly nadobro rozpustit, což z něj činí velmi reálnou možnost.

Abychom oslavili potenciál nových písní od tří superhvězd, XXL se podívá na některé z nejlepších skladeb představujících Drake, Nicki Minaj a Lil Wayne - včetně dalších umělců. Prohlédněte si níže uvedený seznam. • 1

  ‚Podloží '

  Lil Wayne, Gudda Gudda, Lloyd, Nicki Minaj, Drake, Tyga a Jae Millz
 • dva

  'Lanýžové máslo'

  Nicki Minaj představovat Drake a Lil Wayne
 • 3

  'Pouze'

  Nicki Minaj představovat Lil Wayne a Drake
 • 4

  'Fuck Da Bullshit'

  Lil Wayne, Birdman, Gudda Gudda, Drake a Nicki Minaj
 • 5

  'Finále'

  T-Streets, Gudda Gudda, Jae Millz, Tyga, Lil Chuckee, Lil Twist, Nicki Minaj, Shanell, Mack Maine, Drake a Lil Wayne