The 32 Best Eminem Songs, Ranked

Je to cvičení marnosti, ale je to zábava.

horké písně r & b 2016

Whittling dolů v obrovském katalogu Eminem - hromádka záznamů hlubších než myšlenky Jacka Handeye - na 32, a jejich následné seřazení, by mělo jen vyvolat debatu a vášnivé námitky. Stans si pro nás přijdou.Ale na rozdíl od kariéry Marshalla Mathersa na horské dráze je tento seznam spíše o procesu - cestě - než o konečném výsledku. Radost spočívá v tom, jak se tam dostat.Opětovné naslouchání více než 20 let střihů alb, rozbíjení singlů a loosies nám připomíná, jak všestranný a nestálý, jak geniální a riskantní byl Eminem. Samozřejmě nás potkala také studená šplouchnutí flopů a mine. Ale když si na svetr vrhnete tolik špaget, ne všechno se to nalepí.

Pokud jde o parametry, odstranili jsme portréty na albech jiných umělců (omlouvám se, ne Dead Wrong nebo Patience Waiting nebo Caterpillar), Emovu práci jako vůdce kapely D12 (ale stále narážíme na Purple Pills a How Come) a stopy z vynikajících rhymefestů Bad Meets Evil.Výsledkem je seznam skladeb, které v době vydání zachytily Emovu maniakální, uličnickou (a ano, citlivou) mysl a dnes zůstávají nepopiratelně skvělé. A přesto to autora bolelo, že nechal na podlaze střižny hromadu osobních oblíbených položek (Amityville, So Bad, Evil Deeds, Love You More, atd., Atd., Atd.).

erica mena ve videu bow wow

Zde je 32 nejlepších Eminemových písní seřazených. Budeš to milovat. Budeš to nenávidět. Pojďme souhlasit, že nesouhlasíme. - Luke Fox