Texty 2Pac's Hail Mary byly omylem vytištěny v brožurách Christmas Carol

Účastníci jedné z největších vánočních koled na Srí Lance byli velmi překvapeni, když místo obvyklých vánočních chvalozpěvů a modliteb dostali zpěv texty 2Pac.

lyžařská maska ​​propad boha doihavethesause?

Organizátoři náhodně Vytisknout texty k singlu 2Pac 'Hail Mary' z LP Don Killuminati: The 7 Day Theory . Jejda.Akce, která se konala v Colombově Nelum Pokuna, se zúčastnilo přes 1 000 lidí, kteří dostali kopie příslušně pojmenovaného, ​​ale ne vhodně tematického singlu Shakur.Takže místo toho, aby recitovali chvály, byli účastníci konfrontováni s texty, jako jsou tyto, mimo klasickou stopu Pac. „Nejsem zabiják, ale netlač na mě / Pomsta je jako ta nejsladší radost z toho, jak se dostávám kočička / Obrázkové odstavce vyloženy, moudrá slova jsou citována / Peeped slabost v rapové hře a šila ji / Skloň se, modli se k Bohu, hopin & že naslouchá / Seeinovi niggas comin ' pro mě / Prostřednictvím mých diamantů, když se lesknou / Nyní věnujte pozornost: požehnej mi, prosím, otče, já jsem duch / V těchto vražedných polích, Zdravas Mary, chyť mě, když půjdu šílence / Křičí ve tmě, zlo číhá, nepřátelé mě vidí uprchnout / Aktivuj moji nenávist, nech ji propuknout v plamen / Vydej výlet, vyprázdni můj klip, nikdy nepřestávej mířit. “

Později měl někdo jasně něco vysvětlit.rapová skupina rokenrolová síň slávy

V souvisejících zprávách bylo nedávno oznámeno, že Shakur bude uveden do Rock and Roll Hall of Fame v roce 2017. Připojil by se k užšímu seznamu rapperů, který zahrnuje OG jako Run-DMC a Beastie Boys.

Podívejte se na 50 nejlepších hip-hopových projektů roku 2016