2Pac's Dear Mama Handwritten Lyrics Selling for $ 75,000

{h1}

Prodej osobních věcí zesnulého velkého 2Pac je i nadále lukrativním podnikem. Za rok, který už viděl BMW, ve kterém byl zabit umělec Hail Mary, bylo uvedeno do prodeje za 1,5 milionu dolarů, TMZ nyní uvádí, že rapperové ručně psané texty k písni „Dear Mama“ lze zakoupit za 75 000 $.

dopis soudci žádající o shovívavost

Lidé na MomentsInTime.com zřejmě zakoupili legendární texty od soukromého sběratele v Polsku. Textové listy obsahují kromě tónu rapperů i Pac malé poznámky. Před časem se na internetu vynořila verze hry „Dear Mama“ s rapperem Yo-Yo, takže možná to bylo jedno z jmen, které se objevilo v poznámce „Pac“.Ikona nebo ne, 75 000 $ je spousta peněz za tři kousky volného listového papíru s naškrábanými texty - ale zase, „Dear Mama“ není obyčejná skladba. Píseň je ódou na Pacovu matku Afeni Shakur a další černošské matky a předvádí zranitelnost, díky které se rapper „Thugz Mansion“ stal jedním z nejzajímavějších rapperů v době, kdy zjevná mužnost byla do značné míry zákonem hip-hopová země. Asi před sedmi lety Já proti světu singl byl uveden do Národního registru nahrávek Library of Congress.mladý kriminálník 21 divoký královský dub

75 000 $ je spousta těsta, ale vzhledem k tomu, že milostné dopisy 'Pac' byly uvedeny do prodeje za 25 000 $, se to zdá docela rozumné. Nakonec je „drahá máma“ klasika.

20 vašich oblíbených rapperů pojmenovalo své oblíbené rappery