25 písní Dreamville, které z vás udělají fanouška

On Down Bad, jeden ze dvou hlavních singlů z vysoce očekávaného Dreamville Pomsta snílků III Bas vydal album, které není tak subtilní, že jeho posádka přichází na trůn: Dreamville jako Marion Jones na steroidech / Y'niggas pomalu jako heroin high / Y'in měl rok, y'měli všichni rok / Y'měli všichni rok, ale nechali jste to běžet, plíží se rapper chovaný v Queensu.

Od začátku roku vzrušujícím, velmi popularizovaným 10denním nahrávacím summitem (nyní laskavě známým jako rapový tábor) se Dreamville Records J. Coleho v roce 2019 naskládaly okamžik za okamžikem. V únoru došlo k aktivaci All-Star Weekend NBA ( který zahrnoval Colea představení v poločase velké hry), první ročník dubnového Dreamville Festu (který obsahoval celý seznam labelu vedle 21 Savage, 6lack, Big Sean, Nelly a dalších) a titulní příběh v XXL , který ve stejném měsíci klesl.Dreamville - složený z J. Colea, J.I.D, Basa, Cozze, EarthGang, Lute, Omen a Ari Lennoxe - má uvolnit výše uvedené Pomsta snílků III , třetí kompilace ze štítku, který se konečně zdá být plně formovaný a na nebeské trajektorii. Moment Dreamville přesto trvá roky, a to díky základům vydlážděným solidním katalogem vydání od J.I.D Nikdy příběh a DiCaprio 2 na loutnu Západ1996 Pt. 2 na Bas Příliš vysoká na nepokoje a mléčná dráha .V rámci přípravy na prestižní projekt kompilace XXL poskytuje průvodce pro začátečníky hudbou Dreamville a obsahuje nejlepší kolaborativní písně diskografie štítku (každá obsahuje alespoň dva členy posádky). Sni dál.

dospělý zadek děti mají šanci rapper
 • 'Zadní sedadlo'

  Ari Lennox Díky Cozz

  Ari Lennox je od této nabídky nadšený Pho EP, které se může pochlubit vzhledem od label mate Cozz. Produkoval DJ Grumble a track pomohl Lennoxovi dostat se na velké pódium. • 'V kleci'

  J. Cole představovat znamení

  J. Cole touží po svobodě na tomto stand-upu s pomocí Omen Pomsta snílků II . Toto číslo, které produkoval Meez, shledává, že Cole střílí lyrická kola plná sebepozorování a jasnosti.

 • ‚Nelze to nazvat '

  Spillage Village představovat J. Colea, Basa, EarthGang a J.I.D.

  DJ Khaled tuto skladbu nejdříve škádlil Hlavní klíč album jako skladba J. Colea s názvem Jermaine’s Interlude. Tato rozšířená verze přidává verše z EarthGang, J.I.D a Bas.

 • 'D / Vision'

  J.I.D. Díky EarthGang

  EarthGang se připojil k J.I.D. na tomto volnoběžném řezu z Nikdy příběh. Johnny Venus a J. Cole vymysleli temperamentní kulisu pro kvarteto rýmů, které rozlily dvojverší. • 'Dopamin'

  Bas Díky Cozz

  Bas a Cozz se spojili na tomto temném střihu z bývalého Příliš vysoká na nepokoje album. Produkovaný Ronem Gilmorem, toto společné úsilí spojuje dva z nejlepších Dreamville, z nichž oba mají urgentní sloky vyjadřující životní stres.

 • 'Down Bad'

  Dreamville Představujeme J.I.D, Bas, J. Cole, EarthGang a Young Nudy

  Rodina Dreamville se připojuje k této kontrole tepla od posádky Pomsta snílků III album. Tato válcovací zvuková postel, kterou vyrobila společnost Pluss., Připravuje půdu pro epický únik rýmu od Coleovy řady stoupenců.

  pokorný mlýn vyhrává a prohrává písně
 • 'Smažená rýže'

  Bas Díky J.I.D.

  Tato loosie zachycuje nadměrnou produkci Queens a Atlanty od KQuick s působivými výsledky.

 • 'Dostal mě'

  Dreamville Představujeme Ari Lennox, Omen, Ty Dolla $ ign a Dreezy

  Ari Lennox a Omen spojili své síly s několika těžkými hittery pro tento singl z připravovaného Dreamville Pomsta snílků III album. Tato salva, kterou vyrobili Mdbeats, Deputy & Oz, tahá za srdce a je dokonalým soundtrackem pro tendence k opilému vytáčení.

 • 'Potřebuji to'

  Cozz Featuring Bas

  Divenchii připravuje zvukovou scénu pro tuto výjimečnost Útulnost a efekt , který zjistí, že Dreamvilleův levý pobřežní zástupce se spojil s Bas. Dvojice obrací v jednom ze svých silnějších úsilí k dnešnímu dni.

 • ‚Je to osvětlené '

  Bas Díky J. Colemu a KQuickovi

  Bas a J. Cole zapálili tento výběr, který se objeví na obou Quarter Water Vol. II a Minulou zimu . Cedric Brown tuto desku obepíná a mění kytarově laděnou kompozici, nad kterou se ucházejí Cole a Bas.

 • 'Knock Tha Hustle (Remix)'

  Cozz Díky J. Colemu

  Trauma Tone poskytuje pozadí pro nabídku J. Colea Útulnost a efekt . Toto slouží jako první společné úsilí mezi dvěma MC a zůstává definitivním řezem v katalogu Dreamville.

  den n noční festival line up
 • 'Spojit'

  Buddy Díky Kent Jamz, Bas, Guapdad 4000, J.I.D a Ari Lennox

  Nedlouho před zahájením rapového tábora se Ari Lennox, J.I.D a Bas spojili s Buddym, aby vyzkoušeli jejich chemii. Tento Harlan & Alondra bonusová stopa dokazuje, že mají vítězný vzorec.

 • 'Mama Told Me'

  EarthGang představovat J.I.D.

  EarthGang a J.I.D kopa proudí na nepředvídatelnou kulisu z bývalého Strays With Rabies .

 • 'Přemýšlet'

  EarthGang představovat J.I.D.

  Elita produkuje tento elektrický řez od společnosti EarthGang Hadry EP, které shledává, že EarthGang se spojil s J.I.D na zasedání lyrické gymnastiky.

 • ‚My Nigga Just Made Bail '

  Bas Díky J. Colemu

  Kytary a perkuse slouží jako jádro této spolupráce mezi Basem a J. Colem, kteří se spojili pro jednu ze svých nejlepších nabídek doposud. Produkoval Ron Gilmore, Hottrak a GP808, toto zvýraznění od Bas & Minulou zimu LP najde oba pliváky na špici své hry a doplní jejich seznam společných snah.

 • „New York Times“

  J. Cole představovat Bas a 50 Cent

  J. Cole původně zamýšlel pro New York Times znovu sjednotit 50 Cent a Nas Born Sinner deluxe skladba. Místo toho má Bas vlastní po boku příslušných zakladatelů Dreamville a G-Unit.

 • 'Night Job'

  Bas Díky J. Colemu

  Bas a J. Cole se na tomto světelném řezu hodí Příliš vysoká na nepokoje . Produkované KQuickem a Cedricem Brownem, tato tlumená melodie spojuje pilíře soupisky Dreamville, kteří provádějí trať s bezchybnou jemností.

 • 'Nic než to nejlepší'

  EarthGang Díky Ari Lennox

  Kytary vedou náboj tohoto kloubu EarthGang, který najde Ari Lennox, která vrstvila vokály na produkci Childish Major. Ari a EarthGang vznesli svůj nárok na ty nejlepší věci v životě a vztáhli tuto nevkusnou nabídku z posledně jmenovaných Licenční poplatek EP.

 • 'Off Deez'

  J.I.D. Představovat J. Colea

  Z různých střihů z DiCaprio 2 , tento J. Cole-podporovaný kloub bere dort, protože dva rappeři kladivem produkují Dro Fe a ChaseTheMoney.

 • „Předtucha“

  Loutna s EarthGang

  Producent Cam O’bi interpoluje film Tainted Love ve slumské vesnici, což Lute a EarthGang umožňuje sdílet příběhy bojů.

  desiigner, lil dicky & anderson .paak 2016 xxl nováčků cypher
 • 'Bambucké máslo Baby'

  Ari Lennox představovat J. Colea

  Telefony Ari Lennox v J. Cole pro posílení tohoto singlu od zpěvačky debutové LP. Produkce Shroom a Elite, romantika je ve vzduchu, když se Cole a Ari srazí s touto zapařenou salvou.

 • ‚Potni to '

  Omen Díky Ari Lennox

  Ari Lennox získala místo na soupisce Dreamville poté, co požehnala této stopě Omen o aféře rapper-fanoušek. Produkoval Omen, tento standout od jeho Sloní oči album je návykové číslo, které najde rapujícího producenta bít na všechny válce.

 • 'Věci se mění'

  Omen představovat J. Colea

  J. Cole a Omen se ponořili dovnitř tohoto společného úsilí z posledně jmenovaných Sloní oči . Produkce Rona Gilmora, tato skladba vyjadřuje naději, že snílek touží po lepších dnech.

 • 'Kmen'

  Bas Díky J. Colemu

  J. Cole a Childish Major rozpoutali kytary na tomto výběru od Bas'a; mléčná dráha LP. Díky ukázce Zum-Zum od Edu Lobo, tato svěží nabídka najde Cole a Bas přípitek na dobrý život.

 • 'Zendaya'

  Cozz Díky J. Colemu

  Cozz nechává své city k herečce Zendaya známé na tomto singlu J. Cole s asistencí Provedeno . Produkce J. Cole, vokální sampl, zvednutý z alba „Abre Alas“ Ivanem Linsem, je hypnotický a zvyšuje hodnotu přehrávání.

Podívejte se na 106 umělců, kteří byli pozváni do Dreamville Pomsta snílků III Nahrávání relací v Atlantě