22 z nejlepších hip-hopových alb z roku 2000

Y2K byl přechodným rokem pro hip-hop. V roce 2000 se rapová hudba začala vyvíjet v produkci založenou na vzorcích a nové hudební zvuky, když se umělci objevili z různých regionů po celé zemi.

Nelly vydal své průkopnické album, Country Grammar . V té době nikdo nevěděl, že rapová scéna v St. Louis vůbec existuje. Středozápadní rapper přinesl kultuře jiný slang, styl a zvuk, který ho posunul do hlavního proudu. Není příliš pozadu Ludacris, který se stal prominentním hlasem jihu, konkrétně Atlanty, se svým debutem v hlavním labelu, Poprvé zpět .Mezitím, co apolitické písně o ženách, automobilech a penězích pokračovaly v pronikání rapové hudby, společensky uvědomělí umělci vydávali spoustu hluku svými politicky nabitými alby. Dead Prez, Reflection Eternal a Common vydali důležitá alba, která povznesla vaši mysl a nakrmila vaši duši.Všude v roce 2000 byli fanoušci rapu představeni ďábelské mysli Eminema na jeho klasickém druhém albu, Marshall Mathers LP . Pod jeho alter egem Slim Shady vypráví detroitský rýmmer příběhy deprese, vražd a chaosu na kontroverzním, ale průkopnickém projektu.

Na přelomu století prošla spousta rapových veteránů také pozoruhodnými alby. Ghostface Killah Nejvyšší klientela zůstává nadčasovou klasikou mezi fanoušky klanu Wu-Tang. Jay-Z představil svůj nový seznam MC a producentů Roc-A-Fella Dynastie: Roc La Familia . V ATL OutKast nadále ohromovali a ohromovali svou hudební kreativitou na svém klasickém albu Stankonia .Nakonec nemůžeme zapomenout na undergroundový hip-hop. Legendární nezávislé skupiny Dilated Peoples, Slum Village a Screwball přinesly klasická alba pro nové tisíciletí.

Takže bez dalších okolků XXL představuje 22 z nejlepších hip-hopových alb od roku 2000.

Podívejte se na 22 z nejlepších hip-hopových alb z roku 2000