21 Savage Throws Shade at Jeezy Během Gucci Mane Verzuz Battle: Watch

21 Savage si jasně vybral stranu v Verzuzská bitva mezi Jeezym a Gucci Mane .

Ve čtvrtek (19. listopadu), stejně jako dalších 1,8 milionu fanoušků rapu, kteří se naladili na oficiální stránku Instagramu Verzuz, aby viděli krveprolití mezi dva gruzínští chovatelé rozvinul, 21 Savage se objevil na večírku Instagram Live. Před vítězem Gucciho korunoval bitva byl dokonce u konce. 28letý rapper se ukázal pro kolegu Zone 6 rhymer a během procesu hodil na Jeezyho mírný odstín.V IG Live 21 natočeném na sebe a své přátele, kteří sledovali bitevní mistrovskou bitvu s platbou za zobrazení, se Savage Mode 2 umělec zaklepal na Gucciho Jeezy diss 'Truth' bar pro bar. Jak noc postupovala, Savage pokračoval v rapování neslušných Jeezy diss tracků od Gucciho pro jeho následovníky na sociálních médiích.Film „Truth“ byl vydán v říjnu 2012 a jeho cílem je násilné zaměření na živobytí Jeezyho, což ho mimo jiné označuje za špatného otce. Gucci šel dokonce tak daleko, že se zmínil o zabití Pookie Loc v roce 2005. Pookie byl přítelem Jeezyho a před jeho smrtí byl podepsán s jeho světovou nahrávací společností Corporate Thugz Entertainment (CTE). Podle zpráv byl Pookie zabit během plánované domácí invaze proti Gucci, který zabil Pookie v sebeobraně. Gucci Man si odseděl čas ve vězení, ale státní zástupci později v následujícím roce stáhli obvinění z důvodu nedostatku důkazů.

Včera v noci během bitvy o Verzuz vystřelil Trap God na smrt Pookie Loc a řekl: „Dal jsem ho do špíny“ poté, co jsem zahrál jeho skladbu „Truth“.21 Savageův jemný odstín během jeho relace IG Live se tam nezastavil. Na 'Mnoho mužů,' vypnuto 21 Savage a Metro Boomin Savage Mode 2 společné album, které vyšlo minulý měsíc, první 2016 XXL Nováček zamíří na Jeezyho a rapuje: „Potřebuji špatnou dívku jako RiRi / Nečerpáme falešné, zabíjíme hovězí maso / 21 Savage, ne Jeezy, kočička.“

Zatímco Savage si v debatě Jeezy versus Gucci jasně vybral stranu, není jasné, odkud pramení jeho problém se Sněhulákem.

Tito rappeři tvrdí, že jsou lepší než jiný umělec, vy jste soudce