21 Savage předvedlo novou imigrační verzi s texty již před dny imigrace

21 Savage je v zoufalé situaci. V neděli (3. února) byl rapper zatčen americkou imigrací a vymáháním cel a obviněn z nelegálního přistěhovalectví. Rapper se dotkl tématu imigrace na alternativní verzi svého nového singlu „A Lot“ představujícího J. Colea během vystoupení na Dnešní show v hlavní roli s Jimmym Fallonem v úterý (29. ledna)

Verze písně byla z alba vynechána, ale odhalena minulý měsíc prostřednictvím plakátu Reddit. 21 se rozhodl zahrnout novou verzi do hudebního videa pro skladbu a také jeho vystoupení na TTS .tyler tvůrce nejpopulárnější píseň

Na konci svého posledního verše Savage rapuje: „Začal zdola přímo ze žlabu, takže jsem musel jít lil ' těžší / Světla nesvítila, plyn byl vypnutý, takže jsme museli vodu převařit / Prošli jsme několika věcmi, takže si nedokážu představit, jak moje děti uvízly na hranici / Flint stále potřebuje vodu / Lidé byli nevinní, nemohli získejte právníky. “

První XXL Budoucnost prváka se zdá být ve vzduchu. Podle mluvčího ICE Bryana Coxe zatkli američtí imigrační a celní orgány (ICE) nezákonně přítomného občana Spojeného království Sha Yaa Bin Abraham-Joseph AKA „21 Savage“ během cílené operace s federálními a místními partnery pro vymáhání práva v neděli brzy v metru Atlanta. Pan Abraham-Joseph byl vzat do vazby ICE, protože je nezákonně přítomen v USA a je také odsouzeným zločincem.

album scarface svět je tvůj

Co se stane rapperovi, je nyní na soudci. Právník 21 Dina LaPolt doufá, že ho osvobodí. „Usilovně pracujeme na tom, aby byl pan Abraham-Joseph uvězněn, zatímco spolupracujeme s úřady na objasnění nedorozumění,“ uvedla nedávno v prohlášení.Podívejte se na 21 Savage, jak hraje svou aktualizovanou verzi „A Lot“ s texty o imigraci níže.

Podívejte se na fotky ze zákulisí 21 Savage na 2016 XXL prváku Class Cover Shoot