21 Savage Claimů, které zaplatil za své nové zuby 75 000 dolarů poté, co se nechal rozjet

21 Savage's once gold-filled gril je tento týden plný perleťově bílých zubů. Atentátský rapper nyní reagoval na kritiky, kteří přišli za svým novým vzhledem poté, co minulý víkend debutoval prostřednictvím Instagramu svým vylepšeným úsměvem.

V pondělí večer (22. března) 21 tweetlo: „Zaplatil jsem 75 tis. Budu zatraceně, pokud nechám všechny říci, že tyto zuby nejsou moje. #“21 Savage odkazuje na snímek, který sdílel v neděli (21. března) a který mu ukazuje, jak sedí na pláži, která vypadá jako plážová židle, a chlubí se svým úsměvem ve výši 75 000 dolarů. Zatímco fotografii nenapsal, rapper Savage Mode 2 spolupracovník, Metro Boomin, napsal v sekci komentáře příspěvku: „Velmi vzácné to prodávejte jako NFT. NFT je nezastupitelný token používaný jako jedinečný digitální sběratelský předmět.Krátce po bývalém roce 2016 XXL Nováček předvedl své nové zuby, lidé na sociálních médiích začali sdílet své myšlenky.

Jedna osoba tweetla: „Idk, jak se cítím s 21 divokými novými zuby.“Jiný uživatel zadal: „21 divochů pro mě stále není roztomilý, nebo ne.“

Byli však i další, kteří rozhodnutí 21 podpořili. Fanoušek napsal: „Takže 21 Savage vytáhl své zlaté zuby a umm ... rozdíl to udělal !!“

21 Savage se připojil k několika svým rapperovým kolegům, jako jsou DaBaby a Lil Yachty, kteří nedávno předali nový list a pořídili nový úsměv za několik tisíc dolarů.Ať tak či onak, je dobré vidět, že 21 Savage zvládne být po vtipkování středem vtipu YK Osiris na začátku letošního roku kvůli pochybnému dvoutónovému Gucciho zpěvákovi. Dvoudílná bunda s neodpovídajícími kalhotami, kterou 21 přirovnalo k designovému kufru, byla tématem konverzace na sociálních médiích v době, kdy se producent Mustard dokonce ozval.

Pokud jde o 21 nových Savageových zubů, podívejte se níže a najděte další reakce od trolů a příznivců nového úsměvu rappera.

Toto jsou nejvtipnější způsoby, jak rapperi popisují své diamanty