Třída XXL XXL prváku 2019: Vyrobeno pro toto

Čekání oficiálně skončilo. 2019 XXL Nováček je tady.

Nyní v jeho 12. ročníku, XXL Nováček franšízy důsledně přijímal vycházející hvězdy hip-hopu a pomáhal jim tlačit do popředí kultury. Díky internetu, sociálním médiím a co je důležitější, fanouškům hip-hopu, XXL Nováček se rok od roku zvyšuje v popularitě. Rozhodnutí o tom, kteří umělci vstoupí do XXL Nováček se sejde stejným způsobem, jako když to začalo poprvé. Mluvíme s každým, koho můžeme - průmysloví ochutnávači, rapperi, naši přátelé, kolegové hip-hopové hlavy, chlápek pracující v obchodě v rohu, kdokoli - abychom dostali informace o tom, kdo by podle nich měl být do třídy vybrán. Pak to vyřešíme jako štáb a zúžíme seznam.KLIKNĚTE ZDE NÁVŠTĚVUJTE NA OFICIÁLNÍM WEBU FRESHMAN CLASS 2019 XXL

Letošní ročník Freshman Class zahrnuje 11 umělců: East Saint Louis, Illinois's Comethazine, Philadelphia's Tierra Whack, Charlotte, North Carolina's DaBaby, Seattle's Lil Mosey, Compton's Roddy Ricch, Suitland, MD, YBN Cordae, Jacksonville, Fla. s YK Osiris, Largo, MD Rico Nasty, Atlanta Gunna, Houston Megan Thee Stallion a vítěz 10. spotu, Los Angeles Blueface.nejlepší hip hopoví umělci 2000

Během příštího měsíce XXL bude vydávat obsah od každého umělce zařazeného do 12. ročníku Freshman Class, včetně zákulisních momentů, sólových rozhovorů, freestyles, cyphers a diskusí u kulatého stolu, aby fanoušci rapu mohli poznat každého umělce a co zastupují. V letošním roce vede floridské vlastní DJ Scheme prváky Cyphers a točí skladby pro každého z 11 umělců.

přední producenti rapu všech dob

Kupte si lístky na rok 2019 XXL Nováček show v New Yorku zde.
Kupte si lístky na rok 2019 XXL Nováček show v Los Angeles zde.První vydání čísla XXL Časopis zasáhne stánky všude 16. července. Poté mohou fanoušci vidět, jak se prváci dostanou na pódium, aby vystoupili na rok 2019 XXL Nováček v newyorském divadle PlayStation Theatre v pondělí 22. července v Los Angeles XXL Nováček se bude konat ve čtvrtek 25. července v The Novo.

Kromě třídy pro prváky 2019 je: XXL Vydání Magazine Summer 2019 zahrnuje také ohlédnutí za loňskými prváky, poutavým vyprávěním o tom, zda by Jay-Z měl zvážit kandidování na prezidenta, historii písmene X v hip-hopu, in memoriam vyznamenání pro XXXTentacion, Nipsey Hussle Mac Miller od jejich spolužáků z prvního ročníku, konverzace hip-hopových feťáků s popovou hvězdou Billie Eilish, rozhovory s Lil Bibby, Blac Youngstou, Lil Yachty, Ugly God, Freddiem Gibbsem a dalšími.

stáhněte si zdarma album lox jsme ulice

Nyní je čas na oslavu. Gratulujeme k roku 2019 XXL Třída prváka: DaBaby, Megan Thee Stallion, YBN Cordae, Rico Nasty, Gunna, Comethazine, Tierra Whack, Lil Mosey, Roddy Ricch, Blueface a YK Osiris. Vyrobeno pro toto.Podívejte se na rok 2019 XXL Kryt prvního ročníku a reakce kolegů rapperů a další níže.

XXL

Podívejte se na fotky všech XXL Nováček, který byl v průběhu let uveden do třídy nováčků