20krát rapperové projevili lásku Philu Collinsovi

Phil Collins dědictví nesporně přesahuje žánr i generaci. Zatímco ikonický zpěvák byl v 80. letech na vrcholu své slávy a v průběhu celého desetiletí zaznamenal více 40 nejlepších singlů než kterýkoli jiný umělec, značka, kterou udělal v hudbě, má univerzální vliv a je stále přítomný v roce 2016, dokonce v hip-hopu.

Britský hudebník začal hrát na bicí a zpívat v komerčně úspěšné rockové skupině Genesis, než začal zkoumat hudbu ve své vlastní dráze jako sólový umělec. Od té doby, co jeho hudba poprvé pronikla do éteru po celém světě v roce 1968, byl zpěvák, skladatel, hudební producent a instrumentalista po celé věky nonšalantně inspirativními umělci, zejména nejnepravděpodobnějšími rappery.I když důvod, proč tolik hip-hopových umělců tíhne k Collinsovi a jeho klasikům, může zůstat pro různé spekulace a debaty, nelze popřít, že má něco zvláštního, protože jeho melodie byly nespočetněkrát vzorkovány rappery. Navíc vzdali poctu jeho skromné ​​osobnosti nebo dokonce vytvořili originální dílo na jeho počest. Sám muž kdysi slavně řekl: Po určitém okamžiku už hudba není moje. Je to tvoje. Collins nemá problém sdílet bohatství.Rappeři jako 2Pac, Nas, Kanye West, Lil ' Kim a Eminem, abychom jmenovali alespoň některé, si všichni dopřáli toasty kouzla britského tvůrce hitů v jednom či druhém bodě, přičemž někteří umělci, jako je OG Maco, šli až po pojmenování celého projektu po něm. Ať už ho cituje jako inspiraci, nebo ho zajímá rozhovor, jako například Action Bronson počátkem letošního roku, mnohostranný hudebník se po celé roky zvědavě stal poněkud inspirativním zařízením v historii hip-hopu.

Není třeba říkat, že i když si posvítíme na různé příležitosti, kdy rappeři připíjejí na požehnání, kterým je Phil Collins, není na vině nic jiného než samotná hudba, pokud na cestě vypukne epický zpěv In Air Air Tonight. Podívejte se na 20 Times Rapperové projevili lásku Philu Collinsovi. • 1

  Blvk Phil Collins Mix

  A Maco

  Nový mixtape OG Maca je nevyhnutelným kývnutím Phil Collins, alespoň pokud jde o název. Pojmenování jeho projektu, Blvk Phil Collins , rapper přináší sedm skladeb s nulovými funkcemi pro hosty a jeho obal je trippy portrét, který spojuje jeho tvář s Collinsovou. Projekt je plynulý a melodický a vynakládá úsilí, které by snad Collins mohl mít na rotaci - nebo alespoň by ocenil umění, které zde Maco zobrazuje.

 • dva

  'Feel It in the Air'

  Beanie Sigel

  Beanie Sigel čerpá přímo z Phil Collins na své trati Feel It in the Air. Produkce na trati čerpá přímo ze zpěvaččiny klasické písně In Air Air Tonight z roku 1981. Dobře používá vzorek a dává mu vlastní lyrické zpracování Beanie Sigel. S touto písní, která je necelých deset let stará, má Sigel rozhodně hit, který dodnes bouchá.

 • 3

  Starin 'Through My Rear View

  2Pac Díky Outlawz

  Dokonce i 2Pac byl inspirován skvělým Philem Collinsem, který na své skladbě Starin'Samp; Through My Rear View, featuring the Outlawz. Rapper otevírá trať malým monologem a pokračuje líčením velmi reálného odrazu života, který „žil sám Pac. Píseň byla vydána posmrtně, původně se objevila na Gang Související soundtrack v roce 1997. • 4

  „Jeden mikrofon“

  V

  Jeden mikrofon vychází z rekordu Nas z roku 2001, Stillmatic a dnes večer ochutná část filmu Phil Collins In Air. Singl se stal třetím největším hitem Nas na žebříčku Plakátovací tabule Žhavá stovka. Samotný rapper uznal, že použil klasický vzorek od Collins. Jsem velkým fanouškem a chtěl jsem jen rozvinout atmosféru, sdílel rodák z Queensu. Zjevně si to vytvořil podle svého, s budováním písní od samplu až po epickou produkci, kterou předvádí. Toto je ten nejlepší filmový Nas.

  Soulja chlapec a Chris Brown boxu
 • 5

  'Cítím to'

  DMX

  Převzetí nechvalně známého vzorku od Phila Collinsa „In the Air Tonight“ od DMX je pravděpodobně nejznámější. Od představení MC vytí za úplňku a štěkání, přes plivání barů přes pomalý rytmus rytmu a půjčování přímo ze sboru, je píseň zajímavým kývnutím Collinsovi. Trať původně vyšla v roce 1998 a dodnes se hraje airplay.

 • 6

  'KOUSAT.'

  Fabolous

  S úctou Philu Collinsovi v roce 2012 se Fabolous rozhodl ochutnat svou skladbu Easy Lover v písni B.I.T.E. který se objeví na samém začátku písně. Píseň pochází od Faba Duše Tape 2 , takže je správné přidat do mixu trochu Collins.

 • 7

  'Intro'

  Jim Jones

  Jim Jones se také rozhodl ochutnat Phil Collins 'Easy Lover na jeho tracku 2007 Intro off the Hustlerův P.O.M.E. album. S háčkem Vezměte si cestu s chlapcem a nechte jezdit, nemůžete si pomoci, ale vizualizovat Jimmyho a jeho posádku, jak tryskají trochu Phil Collins, aby si trochu viny poslechli při jízdě ulicemi.

 • 8

  „Umělecká integrita“

  Ty

  Kromě samplování George Constanzy jako úvodu písně se Wale také rozhodl ochutnat Phil Collins 'Easy Lover pro jeho Směs o ničem , což je jedno z nejzajímavějších rozhodnutí o odběru vzorků za poslední desetiletí. Jeho píseň Umělecká integrita je od přírody motivační a splétá se s jinými Seinfeld odkazy v celém textu. To je podle nás Phil Collins, který by se mohl dostat pozadu.

 • 9

  ‚Současný muž '

  Akce Bronson

  Tato skladba je plná ukázek, včetně dvou od Phil Collins. S Action Bronson, který vyjadřuje své city k Collinsovi (je velkým a velkým fanouškem), rapper ochutná jak Sussidio, tak Another Day in Paradise ve své písni Contemporary Man. Trať roku 2012 vychází z mixu Modré čipy 2 , a byl jedním z projektů, které pomohly umístit Bronsona na mapu.

 • 10

  'Ráj'

  Berner Díky Wizovi Khalifovi

  Při čerpání názvu své písně z filmu Phil Collins 'Another Day in Paradise, Berner rekrutuje Wiz Khalifu pro tuto hymnu pro dobrý pocit, která byla vydána v roce 2013. Vhodně ochutná Another Day in Paradise, pro tento jeden, a skladba má dva návraty a dále o tom, jak žít dobrý život. Toto byl také časný odkaz na nechvalně známý kmen Kiz plevele Wiz Khalifa, což si nyní mohou dopřát fanoušci žijící v oblastech, kde je legálně dostupná marihuana.

 • jedenáct

  „Jen další případ“

  CRU představovat Slick Rick

  Tato skladba byla debutovým singlem skupiny Cru a byla vydána jako hlavní skladba jejich debutového alba, Od Dirty 30, v roce 1997. Phil Collins 'Sussudio je vykřikován na hranici 1: 11, přičemž texty, Called up Cru / Yo, jsou pravděpodobně ve studiu / Phil Collins v pozadí / Suss-Sussudio. Píseň se dostala na číslo 68 na Plakátovací tabule Žhavá 100 tabulka, hledání mírného komerčního úspěchu.

  tě těší montanou 300
 • 12

  'Sussudio'

  Ol 'Dirty Bastard

  Tato skladba Ol'Dirty Bastard sdílí jméno Phil Collins 'Sussudio a funguje jako obálka, která byla uvedena na tribute albu, Obnova měst . Trať byla vydána v roce 2001 a obsahuje ODB, který dělá svou věc nad syntetizovanou verzí písně.

 • 13

  'Domov'

  Bone Thugs-N-Harmony Díky Philu Collinsovi

  V písni Home od Bone Thugs-N-Harmony vystupuje sám Phil Collins, který zpívá sbor ze své původní písně Take Me Home, mezi pěti členy skupiny, kteří nabízejí své vlastní verše. Skupina sdílela Collinsovu Není nutná bunda album bylo jedním z jejich oblíbených projektů a vlivů, takže spolupráce s Collinsem přinesla věci do plného kruhu.

 • 14

  ‚Ve vzduchu Tonite '

  Lil 'Kim Díky Phil Collins

  Lil ' Kim zahrnovala In the Air Tonight pro tributní album z roku 2001, Obnova měst . Její verze je přesně to, co si myslíte, že by zněla verze Queen Bee, a to je ta nejlepší část. S Collinsovým samplovaným hlasem jako háčkem přináší Kim píseň do svého brooklynského zvuku a všechno to plyne hladce.

 • patnáct

  'Gist and Penz'

  Cam'ron Díky Penz a Tom Gist

  Cam'ron na začátku své skladby, Gist a Penz, předvádí Phil Collins Long Long Way to Go. Píseň se vyznačuje melodickou atmosférou zpěváka po celou dobu trvání, protože Cam navršuje své vokály. Dělá to poněkud uvolněnou a uvolněnou zvukovou scénu, protože rapper podrobně popisuje své zkoušky a soužení po boku PENZ a Toma Gista.

 • 16

  'Byt'

  Eminem

  Eminem dal Philu Collinsovi historický výkřik na jeho píseň Stan, nesprávně pojmenoval nejznámější píseň ikonického hudebníka a zeptal se: Znáš tu píseň od Phila Collinsa „Ve vzduchu noci?“ Píseň chytře popisuje fanouškovskou posedlost a svým způsobem bylo nesprávné pojmenování melodie Phil Collins prostě geniální.

 • 17

  Kanye West jmenuje Phil Collins jako umělecký vliv

  Kanye West dal Philu Collinsovi kývnutí na celý život a pojmenoval jej jako přímý vliv na jeho 80. léta a zlomené srdce album. Snažím se dát ty melodie Phil Collins, sdílel West v rozhovoru podrobně popisuje využití projektu Auto-Tune vokály a syntezátory, stejně jako produkční čerpání inspirace z Collinsových charakteristických bubnů. Západ také kryté Ve vzduchu v minulosti v minulosti, což ukazuje, že láska je skutečná.

  Jason Kempin, Getty Images

 • 18

  ‚Prosvítá '

  Fredro Starr Díky Jill Scott

  Píseň Shining Through od Fredra Starra z Onyxu a Jill Scott ukázky Phil Collins, čerpání inspirace z písně True Colors. Duet byl uveden na Zachraňte poslední tanec soundtrack a jeho texty vzdávají poctu Collinsovi kromě vzorkování jeho písně. Píseň byla původně vydána Cyndi Lauper v roce 1986, ale Collins pomohl popularizovat skladbu v roce 1997 a o tři roky později dostala hip-hopovou léčbu.

  skuteční manželé hollywoodského chris rocku
 • 19

  Obnova měst Album

  Phil Collins byl středobodem tohoto tributního alba, Obnova měst , přičemž zpěváci a rappeři R&B začali bodat při zakrývání a převracení jeho písní. Kolekce 15 skladeb nebyla největším komerčním úspěchem, ale je silným důkazem toho, jak přesně si hip-hopová komunita myslí o Philu Collinsovi. Ol ' Dirty Bastard, Lil ' Kim, Kelis, Ray J a Montell Jordan jsou jen některá ze jmen, která se účastní tohoto projektu.

 • dvacet

  Akce Bronson Rozhovory Phil Collins

  V zajímavém vývoji událostí měla Action Bronson příležitost vyslechnout jednoho z jeho hrdinů, Phila Collinsa. Konverzace byla přepsán v plném rozsahu , a představoval dva jít tam a zpět o hudbě a kuchyni - něco, z čeho Bronson vybudoval celou svou kariéru. Na konci jejich diskuse se zdá, že Collins byl získán jako fanoušek samotného Bronsona.

  Matt Cowan, Getty Images