20 z Rihanna's Sexiest Bikini Pictures

Rihanna je jednou z největších umělkyň na planetě. Jmenuje se značka, je kolosální silou v hudebním průmyslu, její herecká kariéra již probíhá a je nádherná. Je symbolem posílení postavení žen a lidí doslova uctívání chodí po zemi. Má miliony lidí, kteří ji sledují na Twitteru i Instagramu a nikdy se nestydí tlačit obálku.

mladý kriminálník a 21 divokých dallasů

Příklad Rihovy síly byl evidentní, když Puma vydala čísla čtvrtého čtvrtletí. Ke konci roku 2014 Puma všechny překvapila jmenováním Rihanny za její ženskou kreativní ředitelku. Bloomberg Business uvedl, že zisk společnosti Puma za čtvrté čtvrtletí roku 2015 dokázal překonat tržby zhruba 975 milionů USD, což je skok o 17,1 procenta oproti čtvrtému čtvrtletí v roce 2014. Důvod prudkého nárůstu? Uhádli jste, Rihanno.Její nejnovější album, PROTI , byla pozitivně hodnocena většinou kritiků a její singl „Work“ představující Drake sedí na vrcholu Billboard Hot 100 pro druhý týden v řadě . Herečka Keke Palmer nedávno sdílela videa na svém Snapchatu, jak sama pije pizzu při poslechu verze Work, která zněla velmi podobně jako PARTYNEXTDOOR. Referenční skladba zní velmi podobně jako originál, protože vlastní přízvuk PND napodobuje Rih's v posledním střihu.na jižní straně chicago texty

Pokud jste sledovali video, pravděpodobně jste se do ní více zamilovali, protože Barbados předváděl své taneční schopnosti. Azealia Banks však není fanouškem. Drizzy a Rihanna přednesli píseň na 2016 BRITS Awards.

S oteplováním počasí a končící zimou se pojďme podívat zpět na nejsexi obrázky bikin od Rihanny. Snažte se neslintat.