20 nejlepších písní Wiz Khalifa

V hip-hopu se v tomto desetiletí objevila spousta superhvězd, ale jen málo z nich má životopis, který se vyrovná tomu generála Taylora Ganga Wiz Khalifa. Není to každý den, že je rapper nominován na Zlatý glóbus nebo nashromáždil více než miliardu přehrání videa z YouTube a to jsou jen některé z jeho posledních úspěchů. 28letý rapper má vše, co si umělec může přát: hity habaděj, oddanou fanouškovskou základnu, obálky časopisů a všechny další výhody, které přináší vrchol vaší hry. Wiz to udělal.

Ale i když věci mohou vypadat lépe než kdy jindy, nic z toho nebylo dáno a on zaplatil svůj podíl z poplatků, aby získal nejvyšší fakturu, kterou jeho jméno nyní nese. Počínaje svou rapovou kariéru jako předčasné rýmové zvíře ve svém rodném městě Pittsburghu v Pennu. Wiz našel fanouška v Benjy Grinbergovi, bývalém asistentovi L.A.Reida a vedoucího nezávislého labelu Rostrum Records. Grinberg, který dostal slovo o Khalifových talentech od kamaráda ze střední školy, získal v roce 2005 tehdy 17letého MC a vydali debutový mixtape, Prince of the City: Welcome to Pistolvania.Buzz od Princ města a jeho debutové album, Ukázat a dokázat , vedl k dohodě s Warner Bros.Records, ale nepodařilo se mu vydat album, což přimělo Khalifu, aby se oddělil od labelu v roce 2009. Rozkol se ukázal být požehnáním v přestrojení pro Wiz, který kultivoval pokračování síly mixů jako Prince of the City 2 , Hvězdná síla a Letecká škola. Wizova volba vsadit na sebe by se uvolněním velkého vyplatila Kush & pomerančový džus v roce 2010, který zlomil internet a vedl k tomu, že se stal jménem domácnosti, což vyvrcholilo novou dohodou s Atlantic Records a zbytek je historie.Desetinásobný kandidát na cenu Grammy si užíval kariéry poseté platinovými a zlatými plaky a je autorem některých z největších skladeb v celé hudbě za posledních pět let. Poté, co se stal jedním z nejúspěšnějších rapperů své generace, XXL dává Wizovi patřičné právo tím, že zdůrazňuje nejlepší skladby, které zaznamenal ve své kariéře. Zde je 20 nejlepších písní Wiz Khalifa.

 • 'Pittsburgh Sound'

  Wiz Khalifa

  V roce 2006 byl Wiz Khalifa jen dalším ctižádostivým rapperem, který chtěl být slyšen a prosadit se v rapové hře. Wiz, považovaný za zázračné rapové ve svém rodném Pittsburghu, získal a vytvořil indie label Rostrum Records, který by vydal první album rappera, Ukázat a dokázat . LP by bylo mírným úspěchem, ale jeho singl „Pittsburgh Sound“ dokázal udělat z dentu Khalifu jako nadějného MC, což přimělo Warner Bros.Records, aby si toho všimly a přidaly ho na seznam. Mnoho fanoušků může v následujících letech spát na „Pittsburgh Sound“ s Wizovým více zviditelněným materiálem, ale zůstává zásadním řezem v jeho diskografii, který si zaslouží zařazení na tento seznam.  'Kolem těchto částí jsem znám jako nejmladší zodpovědný / Moje stopy narážejí do kufru vašeho auta / Je to známá městská rapová spitta Semi foukané clack niggas / Kůže a kosti, ale opravdu známý jako ten nigga,' rýmuje se.

 • 'Řekni ano'

  Wiz Khalifa

  Wiz byl neodmyslitelnou součástí místní pittsburské rapové scény, ale jeho první chuť úspěchu na národní scéně by měla přijít s vydáním jeho singlu „Say Yeah“. Vzbuzující zájem o Warner Bros. Records v následku generovaném z jeho Hvězdná síla Mixtape, Wiz by podepsal smlouvu se značkou v roce 2007 a službu „Say Yeah“ pro veřejnost začátkem roku 2008. Produkoval Johnny Juliano, „Say Yeah“, a představuje mladého a bujného Wiza, který přemýšlí o praskání lahví mezi množstvím krásných ženy a jeho posádka v klubu oslavující život. Nastavení scény s texty jako: „My niggas leaning, Diddy-bopping / Let's get it popping / I said lets get it popping / Just look at how it drop it, Little Mama a Certified Pro / She need its own show / Wiz Khalifa sklouzne dolů po tyči a pomalu drtí a hýbe posluchače s háčkem, což vytváří skvělý první dojem na veřejnosti o tom, jaký by byl jeho jediný singl vydaný během jeho působení ve Warner Bros.

 • 'Palubní letenka'

  Wiz Khalifa

  Jeho kariéra dosáhla nového vrcholu po mixu z roku 2009, Letecká škola , přistál. Poté, co kultivoval své zdejší fanoušky na oddané fanoušky vzteklých fanoušků, Letecká škola slouží jako geneze Wizova vynikajícího psaní písní a představuje vzestupný přechod v jeho umění. Otvírák mixu, „Boarding Pass“, je skvělým příkladem kouzla, které Wiz připravoval. S energickým útokem na trať má Wiz sebevědomí umělého muže, když plivne: „Kam jdeš, když řidič zná tvé příjmení / A první třída se od posledního letadla příliš neliší / Řekněme, že jsme stejní, ale já Nic jako vy kluci / Nigga, já jsem častý leták Taylor Gang nebo Drink n Drive ... Die, žasnoucí nad jeho příchodem. Letecká škola je nabitý petardami, ale „Boarding Pass“ je definitivní výběr a jeden z předních výletů domorodců v Pittsburghu na vosk. • 'Vzrušení'

  Wiz Khalifa

  Po svém odchodu z Warner Bros.Records se Wiz rozhodl ještě více posílit svůj buzz a zaútočit na scénu mixtape, uvolnění Hořet po válcování v listopadu 2007. Mixape obsahuje směsici pouličního Wiz Khalifa, kterou si oblíbili dlouholetí fanoušci, a chlápka, který v dnešní době chrlí rozbité popové nahrávky a je považován za jeden z jeho nejlepších projektů dlouholetými učedníky Taylor Gang. Jedním z vynikajících momentů pásky je skladba „The Thrill“, na které Wiz naráží na píseň Empire of the Sun „Walking On a Dream“. Texty jako: „Většina dívek chce skrýt fakt, že to vzrušení pronásledují / Ale ty, jen se dnes večer chci opít a šukat někoho slavného / Takže já jen jmenuji čas a místo a tvou hru / Hodnotový hráč, hotel pokoj, setkáme se tam 'nechejte Wizovy záměry jen malé tajemství, když se bez hanby dostane do záludnosti, díky čemuž je„ The Thrill 'jednoznačnou památku pro každého loajalisty Taylor Gang.

 • 'Toto letadlo'

  Wiz Khalifa

  Po letech falešných začátků a návratů ke svému plánovanému albu Warner Bros., První let „Wiz se rozhodl v červenci 2009 rozejít se značkou a pokračovat v nezávislém grindu, na kterém byl s Rostrumem. Wiz neztrácel čas uváděním rychlostních stupňů do chodu a zakončil rok 2009 ranou, v listopadu dominoval albem a mixtapeem. Album, Dohoda nebo Žádná dohoda , bude jeho druhým oficiálním LP a zjistí, že jeho akcie rostou na mainstreamové úrovni a vrcholí v Top 10 Plakátovací tabule Tabulka nejlepších rapových alb a prodej více než 5 000 kusů v prvním týdnu s minimální propagací. Osamělý singl LP, „This Plane“, by v těchto počtech hrál velkou roli a ještě více by rozšířil Wizovu fanouškovskou základnu. „Křičím na ně blázny, kteří nenáviděli, mám přidružené peníze / Spekuluji, že přistávám, musel jsem se mýlit s chromými blázny / Vím, že jsi se dostal do prdele tak dlouho, dokud s tebou letadla / Nechal tu hlavní situaci sám a zbohatl, “rapuje. Wiz ucukává dvojku svým nenávistníkům a své dny očistce štítků odkládá za sebe.

 • ‚Zabití '

  Wiz Khalifa představovat Chevy Woods

  Kush & pomerančový džus může být nejvíce ballyhooed mixtape Wiz Khalifa, ale Cabin Fever zůstává nejočekávanějším projektem, jaký kdy vydal. Před upuštěním od mixu si na své webové sérii prohlédl píseň s názvem „Vražda“, která fanoušky zuřila a když upadla plná verze, více než dostalo humbuku. S jezdeckou brokovnicí Chevy Woodse jde Wiz nad zlověstnou skladbu produkovanou DJem Spinzem a RMB Justize a obrací se k jedné ze svých návykových nabídek ve svém katalogu mixtapeů. „Dostal jsem svá křídla, když jsem byl mladý, takže mám tendenci létat / nasadil jsem si řetízek, říkali, že je to vražda / A já zabíjím „je to vražda / já jsem zabiják“ „Je to vražda / Dostal jsem svoji změnu, vypadají, jako by byli překvapeni / Niggas hatin“ na mě tvrdě, protože můj papír má pravdu, “rýmuje se. Wiz s klidem hladkého vraha vybojuje vražedné bary. Ponecháním naysayers bez případu, aby se s ohledem na jeho zástupce jako jedné z nejlepších mladých hvězd ve hře, 'Homicide' více než dostane práci.

 • ‚Cabin Fever '

  Wiz Khalifa

  Chcete-li, aby fanoušci byli nadšení pro jeho dlouho očekávaný Cabin Fever Wiz pustil titulní skladbu k projektu více než rok před jeho vydáním a není třeba říkat, že píseň dělala přesně to, co zamýšlel. Produkovaný Lexem Lugerem je „Cabin Fever“ návratem k lyrickěji orientovanému stylu, který Wiz použil během svého vzestupu v rapových řadách, a vidí ho, jak zvyšuje ante s množstvím kvót, které jsou na Richterově stupnici vysoké. „Červený klobouk, černé sklíčidlo, černé 501 zapnuto / To je vaše mimino máma, ale její čísla v mém iPhone / Ano, mám holku, ale přísahám, že potřebuji novější fenu / Pusťte ji z domu a já ; Odejdu odtud se svou děvkou, “dodá. Umělcova napjatost je na jiné úrovni, jak postupuje od zlomení nad bušícími 808. Koketní dvojverší jako: „Vystupujete na koncertech vypadajících jako fanoušek / Vytahuji se v autoservisu vypadající jako muž / Hella kouří, že kouří spousta fotek / Moje děvka z Atlanty, moje tráva je jamajská,“ přiměje vás dosáhnout pro vaše tlačítko přetáčení vzad s frekvencí, díky čemuž je „Cabin Fever“ jednou z určujících skladeb v obnoveném načteném mixu Wiz.

 • 'Mezmorized'

  Wiz Khalifa

  Rhymer rozpoutal, co by bylo jednou z rozhodujících písní jeho kariéry, na jaře 2010 v „Mezmorized“, což je silný střih zahrnutý v jeho bzučivém mixu, Kush & pomerančový džus . Trať byla Wiz na vrcholu svých sil a plivala piffery na zamlženou zvukovou postel poháněnou syntezátory a lehkými nástrahami poskytovanými Cardo. Poté, co nastavil scénu s malým úhledným rozhovorem, se ponoří do řízení a plivne: „Uh, já je nemiluji, já je nehoním, já je kačím / kouřím něco, jdu na nový stát, jakmile budu kurva / Niggas tlačit na kočičku, není to nic / Místo toho, abych si dělal starosti s tím, kdo ta kurva kurva, proč ti nedostaneš nějaké peníze? “ A skutečnost, že se s tímto ohřívačem rozhodl otevřít svůj opus Magnum, svědčí o jeho nepopiratelné přitažlivosti.

 • ‚Ve střihu '

  Wiz Khalifa

  Hlavní téma Kush & pomerančový džus se možná začíná zvedat, ale ze všech skladeb zahrnutých na pásku je „In the Cut“ pravděpodobně nejlepší, která se věnuje skutečné účasti na činu. Produkoval Cardo a skladba najde Wize „ve střihu, který se valí doobies nahoru“, nad nepředvídatelným rytmem, který přechází z frenetiky na sirup bez předchozího upozornění. „Kush a pomerančový džus jsou komponenty / Pojď do mé postýlky a uvidíš peníze tak velké, že je nemůžeš složit, takhle žiji / Nalila jí lil gin, pak jí hodila další doob / Než byla hotová, chlape , podivná Sheena se super uvolnila, “podává. Wiz Khalifa inspiruje novou generaci, aby se vyhnula kapce desetníku.

 • 'Nikdy nebyl'

  Wiz Khalifa

  Po příjezdu stopy Wiz Khalifa „Nikdy nebylo“ chrastily kufry a klouby. Produkoval Sledgren, Kush & pomerančový džus cut byl okamžitým hitem posluchačů, a to z dobrého důvodu. Wiz saunters přes rytmus s jemností, plivání, 'Prázdné lahve Clicquot a popel na flo' / Ručník pod tím, neměli jsme ani kouřit / já se nezakopávám, nikdy neklouzám ani neklouzám po mém kuplířství. Odhoď pitomce, s nimž kouříš kouzlo s tím, kdo vyhrává, “a dává fanouškům letmý pohled na jeho playalistický životní styl. „Nikdy nebylo“ je mezi mladými Khalifovými životy petardy vysoké a je jistou klasikou pro ty, kteří mají dopingové toky a zabijácké háčky.

 • 'Černá a žlutá'

  Wiz Khalifa

  Wiz, známý svým neúnavným indie grindem a rozchodem s Warner Bros.Records místo správného data vydání svého alba, šokoval rapovou hru, když podepsal novou smlouvu s Atlantic Records. Po masovém úspěchu Kush & pomerančový džus a rozhodnutí vrátit se s majorem, mnozí byli zvědaví, jaký bude první krok rappera, a zjistili to, když se dotkla jeho atlantické debutové písně „Black and Yellow“. Black and Yellow, vydaná v září 2010, překonala očekávání a stala se oficiální písní pro Wizův rodný tým NFL, Pittsburgh Steelers a vrcholila na vrcholu Plakátovací tabule Žhavá stovka, což Wizovi dalo první singl číslo 1 v jeho kariéře. Skladba si od té doby vydobyla status moderní klasiky a je jednou z podpisových skladeb v rozsáhlém katalogu oblíbených fanoušků od Wiz.

 • 'Taylor Gang'

  Wiz Khalifa

  Fanoušci Wiz Khalifa dostali svou vlastní hymnu, když rapper připravil píseň „Taylor Gang“, která byla uvedena na jeho Cabin Fever mixtape. Beat, který produkoval Lex Luger, je poháněn 808 bicími, strašidelnými syntezátory a tleskáními, nad nimiž Wiz dělá rozkazy a rozšiřuje své hlavní fanoušky. „Víš, že odpínám Taylora / Celá moje tráva od Cali, takže víš, že jsem kouřová příchuť / Nejsem kurva s tupými, víš, že kouříme jen papír / A vyhodím to, takže víš jen jak se jmenuji / Muthafuck a hater, “rýmuje se. Tvář Pittsburghu je na háku melodická a podrobně popisuje jeho postupné rituály a lásku k jeho klice. Řádky jako: „Pustili mě do klubu, šukali oblékání / Já a všichni moji niggové vyhrnuli ten nejlepší kouř / OG kush ze západního pobřeží / Ach ty do prdele? Stručně řečeno, pojďme, 'najděte uber-sebevědomý Khalifa vykračoval po celém rytmu.

 • 'Srolovat'

  Wiz Khalifa

  The Rolling Papers album bylo jedním z nejočekávanějších příchodů Wizovy kariéry - měl na něj tlak, aby doručil. A rapper to udělal právě díky druhému singlu alba „Roll Up“, který dorazil na začátek roku 2011 a rychle se dostal do hitparád, až k č. 13 na Plakátovací tabule Žhavá stovka. Píseň, kterou produkoval mega producent Stargate, byla sacharinová, hymna lásky štěněte, která Wiz ukolísala fotbalovými maminkami i dívkou od vedle. Texty jako: „Není to tvé výročí a tvůj muž nejedná správně / Takže si balíš zavazadla od Damiera a voláš na můj mobilní telefon, zkoušíš chytit let / Víš jednu věc rovně, já“ Budu tam, holka, kdykoli mi zavoláš / Když jsi doma, to je tvůj muž, jakmile přistaneš, řekneš, že jsem to všechno já, 'byly plné Wizova kouzla pro školáky a když se shodovaly s háčkem pro zpěv „Roll Up“ je předurčen k tomu, aby byl rekordem, aby ho upevnil jako crossoverovou hvězdu.

 • „Žádný spánek“

  Wiz Khalifa

  „Včera v noci jsem nechal párty, aby ze mě dostalo to nejlepší / Ráno se probouzí: vedle mě ležely dvě motyky / Plus jsem slyšel, jak mě policista zatkl / Dobrá tráva a studené nápoje, to je ten zasraný recept,“ Wiz Khalifa rapuje na Rolling Papers singl, „Žádný spánek.“ Produkce Big Jerm & Eric Dan, výroba je optimistická, slunečná a šitá na míru generálovi Taylor Gang, aby o víkendu voskoval poetické radosti. „Žádné řízení, žádné spaní / Žijte to jako o víkendu / Když DJ hraje tu správnou píseň / Piju, budu pořádat párty celou noc,“ dodává. Wiz Khalifa vymyslel dalšího vítěze písně, která se stala jeho třetím dosud největším singlem.

  mohu si dát tento tanec, Phil Collins
 • „O.N.I.F.C“

  Wiz Khalifa

  Poté, co se Wiz Khalifa stal nejžhavějším nováčkem v hip-hopu a vydal úspěšný debut ve velkém labelu, bylo prvním krokem udržet nohu na plyn a upustit od dalšího mixu. Taylor Allderdice přijel v roce 2012, projekt představující 17 skladeb původního materiálu. Mnozí považovali toto úsilí za upgrade z jeho předchozí nabídky, Rolling Papers . „O.N.I.F.C.“, první skladba na videokazetě, shledává Wiz, jak žije a styluje v opojném rytmu, s laskavým svolením Carda a Sledgrena. Kymácející se na trati, Wiz jde za zabitím, plivá: „Sakra, jsem bohatý jako kurva, opilý jako peklo / házení peněz, zvedni je, život je dobrý, ži to / kolik za tu láhev, dát to na můj záložku / vyskočit jako model všechny cizí tagy / být tak opilý a vysoko, budu muset zavolat taxík / nakonec to nevrátíš, pokud jsi to měl na jednu noc. “ Postrádající tradiční háček, „O.N.I.F.C.“ je plevelem indukovaná noc ve městě s Wizem ve zvukové podobě a dělá známku až k jemnějšímu materiálu rappera.

 • 'Závod'

  Wiz Khalifa

  Introspekce je po celé Wizově dráze „The Race“, strhující výběr Rolling Papers který najde obvykle bezstarostného rappera, který vstřikuje do svého materiálu trochu více látky. „Svět se otáčí, plevel hoří / Hejtují nenávistníky, pořád vydělávám / Znám někoho, kdo říká, že je to mrcha, no, já budu dál flirtovat / A ty kurvy za ty peníze a nákupy Louis V,“ rapuje. Wiz odráží jeho místo ve hře a samotu, kterou může úspěch přinést.

 • 'Mary 3x'

  Wiz Khalifa

  Dosažení úspěchu hlavního proudu neodradilo Wiza Khalifu od servisu jeho oddaných fanoušků mezi vydáním alba a v roce 2012 se vrátil se svým okruhem Taylor Allderdice projekt. Díky některé z lepších skladeb Wizovy kariéry Taylor Allderdice byl mnoha fanoušky ohodnocen vyšší než jeho debutové album a jedním z důvodů byl vysoce výkonný výběr „Mary 3x“. V koprodukci Carda a Sledgrena je rytmus hypnotickou zvukovou scénou, nad níž Khalifa bez námahy manévruje. 'A mohl bys sedět přímo na zadku a pochybovat / Zatímco jsem někde vyhrnoval trávu a šel nahoru, kde jsou mraky / Někteří niggové říkají, že jsou tak vysoko, že nejsem zasraný vtip' em ' / Říkám, že když se tito niggové dostali tak vysoko, chlape, nejsem zasraný vtip 'em,' rýmuje se, než vyznává svou lásku k Mary Jane na háku. V katalogu s nesčetnými odkazy na lepkavé je „Mary 3x“ nadřazená mnoha a zůstává oblíbeným tokerem.

 • „Tvrdě pracujte, hrajte tvrdě“

  Wiz Khalifa

  Rapper může být vnímán jako bezstarostný stoner, ale na rozdíl od všeobecného přesvědčení jde především o jeho podnikání. „Tvrdě pracujte, hrajte tvrdě,“ první singl z jeho O.N.I.F.C. , Wizovo čtvrté studiové album, to dokazuje. Nezávislá rocková hvězda, která se stala hlavní kravskou peněžní krávou, dává najevo, že kořist trochu nezměnila jeho pracovní morálku. „Diamanty vše na mých prstenových nigga / zlaté hodinky, zlatý řetízek nigga / Hundred thou“ na šampaňské nigga / Ano, moje peníze šílené nigga, “dodává. Wiz je v plném kaskadérském režimu a libuje si v získaném bohatství. Motivační háček se stal hymnou a modicem pro tvrdou práci a odhodlání a získal Wiz další platinový singl, který dále označil jeho vzestup do horní vrstvy popových hvězd.

 • 'We Dem Boyz'

  Wiz Khalifa

  Zlověstné bubny ohlásily Wizův návrat v roce 2014 v podobě „We Dem Boyz“, singlu k jeho pátému studiovému albu, Blacc Hollywood . Beat, produkovaný společností Detail, je poháněn drtivými bicími, burácení činely a jemnými klávesami klavíru, nad nimiž Wiz drží soud a upouští bombastické chluby. „Kočička to musí myslet vážně / Strach z výšek čelí tvým obavám / Udělej to jako Nicki gon“ a ohnout to / Řekněme, že nikdy nekouřila, obrátil jsem ji na stoner, “rapuje. Wiz postrádá šukání, aby mohl dát „We Dem Boyz“, a místo toho na této cestě upřednostňuje tribunu se spoustou plevelů, žen a alkoholu, což má za následek pekelný rekord.

 • 'Uvidíme se znovu'

  Wiz Khalifa

  „Bez tebe to byl dlouhý den, příteli / A já ti o tom povím všechno, až tě zase uvidím / Přišli jsme dlouhou cestu od místa, kde jsme začali / Ach, povím ti všechno o když vás znovu uvidím, „zavolá Charlie Puth na„ Uvidíme se znovu, “jeho pochmurná spolupráce s Wizem Khalifou. Tato píseň by měla dopad daleko za hranice všeho, o čem by umělci mohli snít. Zaznamenáno na památku zesnulého herce Paula Walkera (z Rychle a zběsile sláva), nahrávka byla věnována hořkosladkým vzpomínkám a vyrovnání se s rozloučením s milovanou osobou. Wizovy rapy jsou stejně poetické a pravé, jak přicházejí. „Sakra, kdo znal / Všechna letadla, kterými jsme letěli, dobré věci, kterými jsme prošli / Že bych tady stál a mluvil s tebou /„ O jiné cestě, o které vím, že jsme rádi vyrazili na cestu a smáli se / Ale něco mi řeklo že to nevydrží, “plivne na úvodní verš písně a směruje do lásky ztracené pocity lásky a přátelství. Film „Uvidíme se znovu“ by se stal největším hitem kariéry Wiz Khalifa a strávil 12 týdnů na vrcholu Plakátovací tabule žebříčky a tři mezinárodní nominace na Grammy.

Zobrazit nová hudební vydání z ledna 2016