20 nejlepších písní Hot Boys

Společnost Cash Money Records, kterou založili bratři Bryan 'Baby' Williams a Ronald 'Slim' Williams, začala jako místní operace, která se nakonec stala regionální velmocí, s akcemi jako UNLV, Kilo G, paní Tee a BG & z zpevnit štítek jako jeden z nejrespektovanějších otisků na jihu.

Bylo by to však přidání Juvenile do seznamu labelu, který by hotovostní peníze umístil k širokému úspěchu. Po vydání debutu Solja Rags v hotovosti v roce 1997 album zahrnovalo skladbu nazvanou „Spittin Game“, která obsahovala rýmování Juvenile po boku kamarádů B.G. , Lil Wayne a Turk pod přezdívkou Hot Boys.Nově pokřtěná superskupina vydala své debutové album, Získejte to, jak žijete !! v roce 1997 se Hot Boys stal jednou z nejžhavějších indie rapových skupin v zemi. Úspěch Získejte to, jak žijete !! a Solja Rags , spolu s verzemi jako B.G. Chopper City a Je to vše na U objemů, vydělá Cash Money nebývalou dohodu o distribuci s Universal Records ve výši 30 milionů dolarů.nejlepší rapové písničky na tanec

Hot Boys se vrátí v roce 1999 se svým druhým albem, Partyzánská válka , ale album by bylo posledním vydáním skupiny jako celek, protože odchody Juvenile, Turka a B.G. z Cash Money by zkrátily dobu trvání skupiny. Hotovostní peníze by vydaly dlouho očekávané třetí LP Hot Boys, Nechme je vypálit V roce 2003, ale líbánky už byly za námi a album přišlo a odcházelo se zlomkem fanfár jejich předchozí práce, až na to, že hřebík do rakve dynastie Hot Boys zasáhl.

Vzhledem k nedávným rozhovorům s některými členy, kteří se dívají na shledání, jsme se rozhodli vyrazit do paměti a vybrat 20 nejlepších skladeb z alba Hot Boys. rozsáhlý katalog. • „Skrýt se nebo vyjet“

  Juvenile Featuring Lil Wayne and Turk

  Lil Wayne, Juvenile a Turk jsou na mizině Solja Rags free-for-all, „Hide Out or Ride Out“, kde je vidět, jak tři členové Hot Boys švihají s tyčemi na tomto háčku. Weezy míří na hlavu prvního verše písně s řádky jako „Udeřím na náklad, který dostaneš, nebudu rychle žertovat / Falešný Buster se kouří, provokuješ to“ a vysílá nečinné hrozby, rýmuje „Jet mimo scénu s Uptown Fighters / Red Dot Sighters, po celý týden Night Flighters / já dostanu cha, když to nejméně očekáváte, Cock Glock to zkontroluje, Váza to nemůže chránit. “

  Juvenile vypustí svůj viskózní verš a plivne: „Na mém těle je moje strana, vyjde to jen v noci / Démoni mě dostali na útěk, polepili ho lepicí páskou a vzali život / Nebo ještě hůř, mohlo by buďte tři hodiny, v neděli u kostela / Yo mozky, které musím prasknout, neměli byste se mnou nejdřív prdět, 'a chlubit se tím, že spolu s Turkem se budou' spojovat s vraždou '.

  Film „Hide Out or Ride Out“ také ukazuje, jak Juvenile vysílá výstřely na rapovou skupinu Partners-N-Crime, která byla v polovině 90. let zapletena do prudkého soupeření s Cash Money, což dávalo této stopě další význam v historii rapu v New Orleans . • „Sousední superhvězdy“

  Hot Boys

  Hot Boys mění návykovou kompozici v podobě „Neighborhood Superstars“, z čehož je výběr Získejte to, jak žijete !! který vidí, jak posádka svítí nad hedvábnou produkcí, kterou připravuje Mannie Fresh. Juvenile se ujímá iniciativy úvodního verše a plyne: „Zeptejte se jich, zmrdů, jak to hraje CMB / Tanqueray a Alize, vezměte llello a zvážte to / 735 Řídím se hodí k zápasu, když jsem minul / Bitches se ptají,“ Kdo to sakra to bylo ?, “zatímco Lil Wayne se přihazoval na háku a kreslil„ Všechny druhy aut, sousedská superhvězda / Mnozí se bojí a milují široká. “ „Sousední superhvězdy“ také představují Big Tymers, kteří jsou vybaveni vlastními chytlavými toky a dávají této rané klasice Hot Boys ještě větší vkus.

 • „Špinavý svět“

  Hot Boys

  „Je to špinavý svět, ale stále se točí / nemůžu dělat nic“ o tom, ale zkuste v tom žít / Nemůžete žít příliš velký nebo žít příliš malý / Je to opraveno, ale 2-2-6 pryč stále míč, “rapuje Lil Wayne na„ Dirty World “, píseň z Hot Boys debutové album, Získejte to, jak žijete !! Turk má pravdu s impozantním 16, rýmujícím se „Niggas be wantin“ zabít tě, když se nahoře snažíš, aby ti to bylo stále / Obklopen nenávistí Playa, jak si vyděláš milion? / Vlastní chlapci se snaží vzít tě na místo, myslíš si, že je to v pohodě, ale není to / Niggas se snaží vymyslet, co máš, 'zatímco Juvenile a B.G. uzavřít stopu s vlastními efektivními verši. Mannie Fresh podává bluesovou zvukovou základnu s „Dirty World“, kterou Hot Boys využívají k promyšlené kompozici, která se v jejich katalogu džemů řadí vysoko.

 • 'Get It How U Live'

  Hot Boys

  The Hot Boys představí život skutečné partyzánské partě na titulní skladbě svého debutového alba, Získejte to, jak žijete !! , se čtyřmi MC, kteří položili vražednou hru naplocho na strašidelné zvukové lůžko, které poskytl Mannie Fresh. Lil Wayne to vysvětluje tlustými čarami jako „Takže říkáte, že jste připraveni spěchat, rvát se o dolar / Rachotit o balíček / Ready to bust přes 2 dolary / Ready to die for 5, ready to ride on 9 / Better be bout tvoje změna, necháme se pořád viset, 'zatímco Mannie Fresh se stará o práci s háčkem a rýmuje se: „Jak žiješ nigga, kopeš nigga? / Nejsi pryč, vezmi mi život, rozdělím ti paruku nigga. '' B.G. k této příležitosti se také naskýtá a poskytuje bezútěšný pohled na život v Nole a plivá na „Niggu, je to drsné, příchozí“ nahoru, ve vyšetřování U.P.T./N.O.P.D Vraždy neustále / Máš koks, nikomu neříkej, kde ležíš. hlava v / 'Protože přicházejí' získat a to je místo, kde jste mrtví a končí 'Get It How U Live!' na vysokou notu.

 • 'Jeď nebo zemři'

  B.G. Díky Lil Wayne & Juvenile

  B.G. navazuje spojení s Lil Waynem a Juvenile na internetu Je to vše na U sv. 2 střih, „Ride or Die“, který představuje tři pliváky z New Orleans, kteří přicházejí na volejbalové bary přes produkovanou trať Mannie Fresh. Když převrátil rytmus Crush On You od Lil Kim, Mannie Fresh přidává do mixu akustické kytary, což vede k infekční zvukové scéně, která se odlišuje od originálu. B.G. opakuje své UTP dupání a kreslí: „Uptown je můj domov, to je místo, kde dělám svou špínu / buď ublížím, nebo se zraním, to jsem já nebo ty na té košili / Nelze mě nechat opravit žádným niggem, nemohu to nechat Žádný nigga mě nedostane / Nejdříve nakreslím a udeřím, nemůžu dovolit, aby mě žádný nigga rozdělil, “a dodává svůj verš s jemností. Lil Wayne se připojí k vlastnímu rozšířenému verši, než Juvenile kapky moudrosti naučené v mládí s řádky jako „Nikdy nezmeškej, já jsem drivin niggas s chytrostí / maminka říkávala toto,„ Používej svoji mysl a zůstaň bohatý “/ Pops used říci „chlapče, nedovol jim, aby niggové viděli tvou slabost“ / Pokud se s tebou blázen dostane pryč, rychle ho sraz na nohy. “ Skladba „Ride or Die“ mohla být osvobozena před nástupem peněžních peněz v celostátním měřítku, ale je třeba ji poslouchat u každého zarytého fanouška Hot Boys.

 • 'Bling bling'

  B.G. Díky Turk, Lil Wayne a Big Tymers

  Po svém příchodu na národní scénu přes Juvenile's 400 stupňů album, Cash Money válí Chopper City v ghettu , projekt od jejich původního franšízového hráče, B.G., který představoval to, co by se stalo definitivním škrtem v jejich katalogu singlů. Poté, co Mannie Fresh zahřeje trať poezií, Turek se otočí ve svém vlastním ohromujícím verši a rýmuje „A lil“. nigga sedmnáct hrát se šesti čísly / Máte tolik ledu, že můžete bruslit na niggách / Když vidíte peníze v hotovosti, víte, že zůstaneme flossin '/ Chyť tě, holka, špatně, víš, že to rovnou hodíme', než Baby, Lil Wayne a Juvenile upustí četné toky jejich vlastní. B.G. hraje finálního šéfa na tomto výletu a rapuje: „Já jsem kurva niggas děvky všude doma / Niggas be like,“ Podívej se na toho Benza na všech těch chromovaných / Diamanty, které nosí každý, kdo je v mém kliknutí / Muž, dostal jsem cenu zámek „kolem mého krku a zápěstí“ a seznam jeho četných cenných věcí. „Bling Bling“ by se stal jednou z nejcitovanějších rapových skladeb z konce 90. let a je skutečnou definicí herního měniče.

 • 'Respect My Mind'

  Hot Boys

  „Head buster, set ripper / Neighborhood superstar, corner splitter / While we dis dispose of nigga wide, hit her / Hot Boys soldier, Expedition flipper,“ Lil Wayne muses on 'Respect My Mind,' one of the more explosive numbers on the group & apos ; s útěkovým albem, Partyzánská válka . Turk odhodí několik vlastních hodných dvojverší a vyplivne: „Co se děje, woadie, myslíš si, že jsi na nás připraven / Nerešpektuj naši mysl, kurva?“ nad tebou je nutnost / Projdi skrz tvého vystřiženého nigga, je po všem, teď se nezděš / / Protože když jsi mluvil „O nás to bylo všechno dobré, ha' Rapování 'Respektujte moji mysl nebo si vyřaďte mozek / Respektujte moji mysl nebo je nechte ve svém domě chlapci / Respektujte moji mysl, podívejte se, my se zbavujeme on chrome / Respect my mind because we get our shine on, 'Hot Boys dávají najevo, že se s nimi nesmí hrát, a jakákoli neúcta bude u tohoto oblíbeného fanouška rychle vyřešena.

 • ‚My v ohni '

  Hot Boys

  Hot Boys praskli na scénu jako plná jednotka v roce 1997 s Získejte to, jak žijete !! , ale nestal by se juggernautem, který převzal rapovou hru až do jejich vydání v roce 1999, Partyzánská válka . Zatímco album bylo plné nového materiálu, jedním pozdržením byl singl „We On Fire“, který se původně objevil Získejte to, jak žijete !! sans B.G., ale byla přepracována dalšími pruhy od Baby Gangsta pro populární verzi, kterou dnes známe. Píseň obsahuje každý Hot Boy, který se ptá jiného na rétorickou otázku, která se týká jejich vlastního zástupce, jako samozvaných „neskrotných partyzánů“, jako „Jaký nigga, který kopne do dveří / Bust your head, duck tape your ho and make her ležet na podlaze? ' mimo jiné dotazy. „We On Fire“ by vyvrcholilo v Top 5 žebříčku Hot Rap Singles a sloužilo jako soutěžní pokřik pro skupinu během jejího vzestupu do výšek hudebního průmyslu.

 • 'Cítím'

  Hot Boys

  The Hot Boys mluví svojí myslí na Partyzánská válka skladba „Cítím se“, skákací záležitost, která vidí všechny čtyři miliony hotovostních peněz plující nad produkovanou skladbou Mannie Fresh. The Baby Gangsta to vysvětluje a rapuje: „Cítím se, jako by mě mohli niggas se mnou vyjebat / cítím se, jako by někdo chtěl být B.G. / cítím Lil; Wayne tak rychle vypálí tvůj blok / cítím, že Turk bude zticha a bere to do prdele, 'než Juvenile přijde na háček a štěká' Nigga kurva, cítím se jako ty, 'uprostřed adlibs B.G.

  Turk staví na B.G. a energie Juve, rýmování „Cítím se jako udeřit do bloku čtyřmi niggas / Mám pocit, že celý CMB vyrobil niggas / Cítím se jako udeřit do ho po tomto„ certu “/ Cítím se, jako by niggas nemohl sakra Juve, BG a Turek, „než dva zbývající Hot Boys doplní píseň svými vlastními verši. „Cítím“ je nezapomenutelné číslo od Partyzánská válka to je ještě hodné pár točení po celé ty roky později.

 • ‚I Need a Hot Girl '

  Hot Boys

  „Potřebujete horkou, jednu mám, vezmu ji a ohnu / zatřepu, rozbiju, se mnou a kamarádem,“ hlásá Mannie Fresh k písni „I Need A Hot Girl“, odvážný hit od Hot Boys & apos ; druhé album, Partyzánská válka . B.G. vyznává svou touhu po zrůdě v povlečení a kreslí: „To je to, co potřebuji, horká holka je jazzová mrcha / bral bych ji každý den za klasickou mrchu / Na spodní nigge její nigga je ošklivá mrcha / Říkám jí, aby se toho dotkla, natáhne se dolů a popadne ptáka. “ Ale trať narazí na crescendo, když se Lil Wayne a Turk spojí s rutinou tam a zpět, která vidí dva údery na všechny válce, rapující „mám je ráda horké, ty, které mi neříkají, abych se zastavil / jedl ptáka spolknout cum, a oni vědí, jak pop / potřebuji projekt fena, hoodrat fena / ten, který není kurva a říkají, že vzal toho ptáka, 'před každým přidáním dalších pruhů a zavřít píseň na vysoká nota. Při tvorbě hrála velkou roli film „I Need a Hot Girl“ Partyzánská válka platinové album, které se bude prodávat, a stále dokáže roztříštit taneční parket za cenu desetníku.

 • 'Kostel'

  Lil Wayne Díky Hot Boys

  The Hot Boys ohýbají své vyprávěcí schopnosti a seznamují nás se skandální ženou jménem Kisha v této písni od Lil Wayne Tha Block je horký album. Rhyming „Dostal jsem dřívější telefonát od Kishy, ​​Kisha chtěla, abych se s ní setkal / Řekla, že si myslela, že je čas, aby se vztah prohloubil / Řekl jsem v pohodě a pak pípnutí, jaký by byl dobrý čas tě dosáhnout / řekla co o deseti, ale já si myslel, že jedenáct bude sladších, “vysvětluje Lil Wayne své setkání s Kishou, dokud nepřijde Turk s několika vzpomínkami na svůj vlastní běh -v s fiktivní postavou. Zatímco se všichni čtyři Hot Boys proměňují v solidní verše, Juvenile získává nejvyšší vyznamenání a rýmuje „Ooohh Oooh, je to ona, na cestě do obchodního domu / Lil Turk dejte mi vědět, my jsme předtím dělali tu samou děvku“ a komentovali Kisha & apos ; sexuální zdatnost s pruhy jako „Byla s tím blázen / Řekla, že má dobrého učitele, s tím chodila do školy / Protože věděla, co s tím má dělat / Nechtěla jsem, aby ta mrcha měla moje auto voní '/ Takže jsem ji vzal do uličky s nějakou KY Jelly.' „Kisha“ vidí Wayna, Turka, B.G. a Juveho, jak točí příběh o nejbláznivějším skoku na Devátém sboru a dělá klasickou melodii.

 • „Milion a jedna věc“

  Juvenile Featuring Hot Boys

  Juvenilní telefony ve svých bratřích Hot Boy pro film „A Million and One Things“, varovný příběh Tha G Code, pokračování jeho úspěšného alba z roku 1998, 400 stupňů. Produkoval Mannie Fresh a na trati je vidět, jak Lil Wayne odhodil rukavici jako první a povzbudil ty, kteří jsou na dně společnosti, rapující: „Tenhle je tady nahoře, pejsek, pro všechny mé lidi se smůlou, ;, tryin ' Vydělávejte peníze, pejska, než předáte mikrofon Juveovi, který sdílí několik vlastních mudrců. Rýmování „Dostali milion a jednu věc, kterou byste mohli dělat“ / „než“ Hangin „ kolem toho zkurvysyna mluví svým dětem / Slez z prdele, lil Tati, a jdi si pro to / Je to starin u tebe přímo do tváře, nejsi to na háku, Juve pak položí 16 před Turkem a B.G. upusťte promyšlené pruhy, které rezonují i ​​pro ty v boji. „Million and One Things“ je ve srovnání s více známými melodiemi Hot Boys neopěvovaný, ale jedná se o kvalitní nabídku, která ukazuje, že kromě honosného stylu, který z nich učinil hit fanoušků rapu po celé zemi, existuje ještě spousta látky. .

  pokorný mlýn a zvěřina
 • '# 1 Stunna'

  Big Tymers představovat mladistvé, Lil Wayne a Turk

  Když byly klepnuty peníze v hotovosti, aby poskytly píseň na podporu Originální Kings of Comedy soundtrack, Baby využil příležitosti ke zviditelnění svého dua, Big Tymers, ale využil svých franšízových hráčů CMB, aby pomohl vytáhnout misi. Konečným výsledkem byla skladba „# 1 Stunna“, která je účtována jako výřez Big Tymers, ale je velmi poháněna Hot Boys, kteří drželi svého šéfa labelu chytlavými adliby a pruhy, které slouží jako katalyzátor pro velké hit, že se ukázalo, že je mezi fanoušky. Od Turka a Lil Waynových, kteří pokračovali tam, kde skončili, na skladbě „I Need a Hot Girl“ s jejich rutinou tam a zpět na háku písničky, až po dobře umístěné linie, jako například Juvenile plivající „Baby, nech mě získat klíče k The Rover Truck / Man, let me get this beef hoven over, bruh, '' # 1 Stunna 'je nezapomenutelnou vzpomínkou v myslích rapových fanoušků, kteří byli kolem převzetí hotovosti v hotovosti, ke kterému došlo na konci 90. let a na začátku aughts.

 • ‚Baller Blockin ''

  Cash Money Millionaires Díky E-40

  New Orleans se spojil s The Bay ve filmu „Baller Blockin“, singlu ze stejnojmenného filmu Cash Money z roku 2000. Turk udává tón a rapuje: „Každý den, celý den, vše, co děláme, je zapínání / Od slunce nahoru k zapínání / zapínání / Tryna to rozbijte dokořán, jen kvůli mému klanu / Fin dostat se k těmto děvkám, abychom mohli být jankem, 'a skočí přímo do obsazení háku a štěká: `` Proč nám blokujete balerku, blokujte nás, vy niggas se můžete snažit nás nezastavit.' ' Baby a E-40 poskytují také hlavní body, přičemž druhý plivá: „Zavolej policii na mladého busta playa tryna peníze mack na milion / Nejlépe respektuješ tuto hru nebo si vezmeš čepici / Whoopin zadek a takin jména o mém platu / Přímo nahoře v roce 2000 Y2K, ve svém fascinujícím verši pro hosty.

  Juvenile uzavírá střih a rýmuje „Vím, že musím přestat, ale já to souluju, tak to kurva / Kromě toho jsem zodpovědný za zásobování veřejnosti / Můj táta byl zastřelen, takže to držím dolů / Obrys, mimo hranice vložil čtyři do klauna a ukázal na smrt svého otce jako katalyzátor jeho skoku do života na ulici. Od písně po strhující doprovodný videoklip „Baller Blockin“ je časová kapsle, která zobrazuje dobu, kdy byla původní reinkarnace nezastavitelná a na vrcholu své hry.

  špičkové skladby všech dob
 • 'Project Chick'

  Hotovostní milionáři

  „To je pro Deshawn, Eshlawn, Lil mama a její přátele / Lisa, Teresa, Maria, Tia, Leah a Kim / miluji vás všechny / neberu respekt k mým psům, ale miluji vás a všechny lidi / jo, Miluji vás všechny, „Mannie Fresh vyznává„ Project Bitch “, píseň z Cash Money Baller Blockin soundtrack. Vydáno jako druhý singl na podporu projektu, „Project Bitch“ představuje hvězdné vystoupení Lil Waynea, který proudí „To je pro ty, kteří s ním popují / Dávají si na to ústa / A vysávají všechno to / Pak to chytí a polknou, “zatímco dělají místo Juvenile, který dodává hák. Když už mluvíme o Juve, také rozpoutá svůj vlastní živý verš a rýmuje: „Moje máma hřešící mojí babičkou, moje babička vyletěla ven / A řekla, že v tomto domě nejsme pryč, nemám v tomto domě žádné zlo / Tak jsem se vyvalil unce a vyprodáno / Ale posral jsem se, když jsem začal žít v těchto motykách, 'a vzpomínal na jednu z jeho bývalých horkých dívek. „Project Bitch“ by byl okrajovým hitem, který by vyvrcholil u č. 47 na Plakátovací tabule Žhavá stovka a pokračující dominantní běh Cash Money jako silných hráčů v rapové hře.

 • 'Lesk'

  Lil Wayne Díky Hot Boys

  Skupina Hot Boys se spojila kvůli vydatnému zakrnění Lil Wayne Zhasnutý svobodný, 'Shine.' „Žlutá zmije, žlutá Hummer, žlutá Benz / žlutá PT Cruiser, žlutá„ Lac na ráfky / Drop žlutá “Vette a platinový Rolls Royce / To je sedm různých aut, každý den jsem měl na výběr,“ rapuje mladistvý, zatímco Lil Wayne zabíjí s dvojveršími jako „A jméno bude oheň Wayne, led a měň se / Můžeš mě chytit v řadě aqua, dřepět si věci / S nimi 22palcové vrtulníky / Diamantový obličej, diamantová ortéza / Více barev než hra Simon Říká. ' B.G. a Turk se také předvádějí na večírku s příznivými představeními, díky čemuž září jeden z nesmazatelnějších okamžiků v Hot Boys Dějiny.

 • 'Hit U Up'

  Lil Wayne Díky Hot Boys

  Jedna z nejjemnějších skladeb v seriálu Hot Boys diskografií bangerů je „Hit U Up“, intenzivní výběr od Lil Wayne Zhasnutý album, které vidí všechny čtyři rappery přicházející s jejich A-Game. Turk zaútočí na trať s pomstou a plivá: „Kutálím se s partou nezkrotných partyzánů, hlavními bustami a žraloky / niggy, což je o beefinovi“ - lettin ' je to K's jiskra / Knockinovi vojáci z ramen - to jsou skuteční niggové / Niggas, kteří si udělali čas - těžko zabití niggové a nastavují náladu ve velkém stylu. Ale přísadou, která skutečně dělá „Hit U Up“ pop, je infekční háček, dodávaný BG, s ním rapuje „Udělali jsme tě, rozsvítili jsme tě, zkroutili jsme tě (Ooohh!) / ty vzhůru, škatulkuje tě (Ooohh!), „s nevázaností, která je nepopiratelná a návyková. Juvenile lamentuje nad svými minulými přestupky a láskou k životu v žlabu a rýmuje: „Mýlil jsem se kvůli spoustě sraček, které si vezmu do hrobu / Neustále bičovat“ niggas jako uprchlý otrok / Must pro mě měl být thuggin - Zůstávám u hovězího masa / Baby a Slim stále říkají já, 'Juvenile, zůstaň mimo jejich ulice,' před B.G. a Wayne dokončí trať vlastními ohnivými slokami, zabalí řízení a nepřijmou žádné vězně.

 • '4 minuty'

  Juvenile Featuring Hot Boys

  'Víš, že nezasáhneme zásahy, uh-uh / Vyhodíme klasiku nigga, uh-huh / Cash Money, kámo, pojď na mě nigga,' B.G. gratulujeme k zahájení „4 minut“, melodie od Juvenile Projekt Angličtina album, které představuje jeho bratry Hot Boys formující se jako Voltron. Lil Wayne vaří špinavý verš a rapuje: „Jsme, násilníci, omračovači, podvodníci / Únosové matky, znásilnění bez gumy / Co to, sakra? Co je to, že cítím? / Ne, to není, ale je to mrtvé tělo u kanálu ', než Turk zachytí rytmus klouzající k domovské základně s vlastními tyčemi, rýmuje' Spousta diamantů v mých Rolex / Two karats na mém prstu, deset kolem mého kurva krk / Je nutností každý den, abych si udržel kapsy tlusté / Mám tolik nenávistníků, že proto zůstávám připoután ke své břiše. “ '4 Minutes' je funky melodie, která předvádí to nejlepší, co Hot Boys nabízejí, a vyznačuje se tím, že je jednou z posledních skladeb skupiny jako kompletní jednotka před nechvalně známými spory Juvenile s Baby a Cash Money Records. .

 • 'Tady dole'

  Hot Boys

  Hot Boys plně využívají Nechme je vypálit nabízet „Tady dole“ tvrdé číslo, které zahrnuje spoustu rozhovorů se zbraněmi a sliby věrnosti jejich bratrům ve zbrani. B.G. zaneprázdněn trháním, pliváním 'Nigga říkají, že New Orleans je falešný, nigga lepší strach tady dole / Máme mo & apos; muders than the days and a year down here / You got koks - we & daos ya ya make down here here / You outta line - we & daos ya da block ya clear down here, 'with Lil Wayne follow up with a poerse of his vlastní. Juvenile upoutá pozornost výjimečnými dvojveršími: „You mothafuckin“ správně, mám komplex / Ty mothafuckin & vpravo jsem takin ' hity, se smlouvou / Byl jsem v niggách všude, ale pod nohama / Snažím se vzít Lil táta vyrazil z kořenů, 'zatímco Turk hraje finišer a upustí několik vlastních rýmů. „Down Here“ je jízda na divokou stranu, kterou jsou ulice Magnolia, Hollygrove a UTP, a vyhrává s maniakálním rytmem, s laskavým svolením Mannie Fresh, která hraje jako pozadí pro rýmující kvarteto.

 • '3 stávky'

  Hot Boys

  `` Dostal jsem se do 94 '' ti lidé mě chytili s nějakým koksem / Ale já jsem prosil jako uživatel, aby mě soudce pustil / Teď jsem zpět na ulici se šestiměsíční podmínkou / Nemohu jít ven do státu, abych si nemohl vzít dovolenou „Lil Wayne prozradil„ 3 Strikes “, vysokooktanový výběr ze třetího a posledního alba skupiny, Nechme je vypálit . Produkoval Mannie a na trati jsou Wayne, Turk, B.G. a Juve chytí vrak a vyhne se zákonům. B.G. dívá se na muže nahoře na směr a dotkne se jeho boje s užíváním drog, rýmuje „Požádej lorda, aby mě vedl správně, zachovej mi špatnou mysl / Mám tu opici, jezdím po zádech, řekni“ udělám tašku / Mám soudce před niggou, který se mě snaží poslat pryč / 'Protože jsem dostal svůj druhý náboj do držení A-K,' a Juvenile se otočí v solidním finálovém verši, aby dokončil šifru. '3 Strikes' slouží jako jeden z posledních skvělých okamžiků Hot Boys a je důkazem jejich nepopiratelné chemie jako kolektivu.

Podívejte se na 40 hip-hopových alb, která v roce 2016 dosáhla 20 let