20 nejlepších skladeb pro cvičení hip-hopu

Od doby, kdy v roce 1979 dosáhl velkého času, hip-hop v průběhu let dozrával mnoha způsoby. Od zvuku produkce až po styl rýmů se žánr neustále vyvíjí a rozšiřuje svou citlivost. Kromě hudby má postoj hip-hopu a způsob, jakým se prezentuje, také své tradiční podněty, které jsou stále vysoce ceněné, ale částečně se také změnily. Hip-hop, který je dlouho známý jako kultura striktně předurčená akcemi, myšlenkami a vibracemi mládeže, zestárl natolik, že umělci i fanoušci debatují o nejžhavější písni nebo MC konzumují náš čas.

S věkem přichází také důležitost zdraví a pohody. Narodil se ve vnitřním městě, kde zdravé bydlení a wellness nejsou hlavní prioritou, byl hip-hop rychlejší než hamburgery a hranolky než vegetariáni a zelený džus. Slavní rappeři jako Fat Boys, Chubb Rock, The Notorious B.I.G. a Big Pun jsou jen některé známé pro (a dokonce oslavované) svou velikostí. Naštěstí se doba změnila a hip-hop se pokusil napravit tento stav mysli.V roce 2016, kdy zůstala fit a ve formě, není jen částí kultury, proměnila se v plnohodnotný trend a byla přínosem pro spoustu rapperů, ať už fyzicky nebo peněžně. Od dříve okázalých rapperů jako Rick Ross, N.O.R.E. a Fat Joe, který se rozhodl odříznout část tuku a udržovat tréninkové režimy, aby se Styles P a Jadakiss ponořili do podnikání s džusovými tyčinkami, se kultura jako celek stala velkým zastáncem toho, jak se udržovat ve formě.Vzhledem k tomu, že jsme na začátku nového roku a někteří z vás stále drží své předsevzetí dostat se do formy, XXL sestavuje seznam základních skladeb, které vám poskytnou pohodlí, zatímco budete cítit popáleniny. Zde je 20 nejlepších hip-hopových cvičebních skladeb.

 • 1

  'Slam'

  Onyx

  Onyx přišli na scénu v roce 1993 se svým debutovým albem, Bacdafucup a rychle se stala jednou z největších skupin v celém hip-hopu. V návaznosti na jejich hitový singl 'Throw Ya Gunz' se skalpované kvarteto opět vydalo svým dalším smečem 'Slam'. Tato píseň, plná infekční energie, by byla jednou z největších rapových písní roku a je jednou z podpisových skladeb své doby. Od divokého sboru ('Slam, da duh duh, da duh duh / Ať jsou chlapci chlapci / Slam, da duh duh, da duh duh / Udělejte hluk b-chlapci) až po tvrdé rýmy, tato klasika je ideální pro bít na lavičku a vykládat čísla na hrací plochu. • dva

  „Dechové cvičení snadné / lyrické“

  Jay Z

  Jay Z vystoupil na status krále svým šestým studiovým albem, Modrotisk , ale nebyl to žádný inspirace pro ty, kteří stále dostávají mozoly na ruce, což dosáhl bonusovým řezem „Breath Easy / Lyrical Exercise“. Hov se zjevně ve své zóně dostává do dvouminutového režimu cvičení s elitní lyrikou. „Běhám na hřbitově / Spar ve stejném kruhu, který byl umístěn v budově, kde byl zabit Malcolm X / V zimě trénuji jarní kolo, začátkem prosince / běhám sebevražedné vrty znovu a znovu,“ dodává a podrobně popisuje rýmový pluk. Řádky jako 'Suckers Zvyšte svoji váhu, ne svou nenávist / Jigga je nafta, když zvednu osm nahoru / Y'ne všichni připraveni trénovat s chlapcem / Váš tok je mozek na drogách, doly rapují steroidy, “pokračujte v Hovově náporu a razítkujte trať jako doplněk seznamu solidních tréninků. Zatímco každé video s textem bylo odstraněno z YouTube, instrumentální nástroj níže vás bude držet, dokud se nedostanete do svého katalogu Jay Z.

 • 3

  'Přeskočit'

  dům bolesti

  O Irech je známo, že jsou drsní, pokud jde o snášení bolesti nebo přijímání a rozdávání úderů. House of Pain, oblíbená rapová sada Shamrocks, tuto estetiku zopakovala a naplnila ji nadčasovou skladbou „Jump Around“. Frontman Everlast je od samého začátku zaneprázdněn a rýmuje: „Sbal to, sbal to, nech mě začít / přišel jsem vyhrát, bojuj se mnou, že je to hřích / nikdy jsem nevydržel a hrajte tu roli a vy se budete chovat celá posádka, 'udávající tón skladby svými agresivními rýmy. „Jump Around“ může být označeno jako párty nahrávka, což je, ale také věříme, že značný kontingent brolické komunity ji také zařadil mezi své oblíbené písničky.

 • 4

  „Nový plán cvičení“

  Kanye West

  „Právě jsi vyskočil na Kanye West Získejte právo na léto cvičební páska / A dámy, pokud budete přesně dodržovat tyto pokyny, možná vám bude možné vytáhnout rappera, hráče NBA / Člověče, alespoň chlápka s autem / Takže nejdřív budeme pracovat na břiše / Nikdo nechce malý těsný zadek. “ Kanye West upustil od těchto linek ve své hymně „The New Workout Plan“ z roku 2004 a podle dnešní společnosti byl hraničním prorockým. I když si jej nikdy nebude mýlit s brutálním (pokud tedy nejste paparazzi), Kanye nadal kuřata, která chtěla vylepšit perfektní manuál s touto stopou. Rapperův zvukový tutoriál, který předchází vlně vstřikování zadku, přináší trochu více „práce“, ale je efektivní stejně. Pokyny jako '1 a 2 a 3 a 4 a nechte je sedět správně a / Zatlačte bříško pevně a udělejte takové drtí / Dejte hlavu, zastavte dech, vstaňte, zkontrolujte svou vazbu / Neupusťte tupý a neúcta plevel, “shledává Yeezy, že dává svou vlastní verzi hip-hopových abs, která dnes stále sbírá výsledky. • 5

  'Ruff Ryders' Anthem '

  DMX

  V návaznosti na Puff Daddy a jeho lesklý oblek oděný rodinným převzetím rapových (a popových) hitparád v roce 1997, hra potřebovala trochu hardcore, aby to vyvážila. DMX vyšel ze dřeva a vstřikoval to a ještě více do pokrevní linie rapu na východním pobřeží a začalo to jeho prvním všudypřítomným hitem 'Ruff Ryders'; Hymna.' Nařídil posluchačům, aby „zastavili, upustili / zavřeli, otevřete obchod“, DMX se vynořil ze svého postavení jako hostující veršový vrah na bona fide hvězdu tím, že mu zadek vyrazil cvičením ve stylu vězeňského dvora - to vše se odehrálo na pozadí doprovodného hudebního videa. To, nemluvě o militaristické atmosféře, vás přiměje dělat mrtvé tahy stejně snadno jako skákací zvedák.

 • 6

  ‚Zůstaňte vyřezávané '

  V

  Ze všech záznamů na tomto seznamu je „Stay Chisel“ od Nas nejvíce spící. Ačkoli nikdy nebyl zahrnut v oficiálním vydání Nas a byl nárokován producentem písně, Large Pro, na své vlastní sólové výlety, píseň je prostě brilantní a obsahuje Nas, který v rámci svého verše upustil od různých odkazů na tréninkové relace. Klepání „Zůstaňte sekáčem jako boxer, šlehač od Fily / Lou Ferrigna Arnolda Schwarzeneggera typu steelo / Zůstaňte sekáčem, zkontrolujte své papírové niggy / Přineste tyč k hrudi a poté ji zatlačte silněji než ostatní / Zůstaňte sekáčem,“ Bůh a apoštolové Slova syna; okamžitě vás naladí na to, abyste se dostali ještě JEDNO. Další drogové dvojverší, jako například „Light a Dumbbell L / Inhale, pak uslyšíte zvonek na poledne / pocení, zlepšení chuti k jídlu, nastavení / duševní kalistenika roztažila se moje mysl, pak ji uvolním / Nechám celý můj rám vyboulený pod diamantovými kousky také podporovat fyzickou zdatnost a určitě bude oblíbený u krys v tělocvičně, kteří předtím nebyli zasvěceni.

  stav mysli závratě zip
 • 7

  'B.O.B.'

  Outkast

  OutKast začal podávat příjemné melodie pro veřejnost, ale postupem času se přesunul k frenetičtějšímu tarifu, jako je jejich singl „B.O.B.“ Hlavní skladba z jejich čtvrtého studiového alba, Stankonia , byl považován za zvukovou tour de force a je jím dodnes. Andre 3000's insane delivery and flow is otherly wordly on this outing, sniping with rhymes like, 'Inslumnational, underground / Thunder pounds when I stomp the earth / Like a million elephants and silverback orangutans / You can't stop stop a train, „než Big Boi dokončí trať s metodičtějším výkonem. Jedna z více adrenalinových melodií v katalogu OutKast, „B.O.B“ je stav stadionu a také se promítá do prostředí tělocvičny.

 • 8

  ‚Nepotáhněte techniku ​​'

  Eric B. & Rakim

  Jednou frází používanou k popisu jemnosti a lstivosti je „poezie v pohybu“, která se může vztahovat také na toky původního Boha MC, Rakima. Vzhledem k tomu, že je tak lstivý, jak přicházejí, je autorem nahrávky jako modřiny, přesto svižný jako „Don Sweat the Technique“ není velkým překvapením. Otevřením stopy, pliváním, „Pojďme vystopovat zásahy a zkontrolovat soubor / Podívejme se, kdo kousne, aby zjistil styl,“ Rakim si hraje s rytmem, než vydá obratné kombo. 'Změním tempo, abych dokončil rytmus / poklesnu basy, aby MC zeslábl / za každé slovo, které vystopují, je jizva, kterou si nechají / protože když mluvím, šílí se, aby potili techniku,' rýmuje se. Přestože je styl „Don Sweat the Technique“ delikátně stylizovaný, je určen pro ty, kteří rádi cvičí a vstupují do techniky.

 • 9

  'Vítězství'

  Puff Daddy Featuring Notorious B.I.G.

  Puff Daddy měl vždycky rapper rappera, ale se svým debutovým albem se plně proměnil v charakter, Žádná cesta ven V roce 1997 album obsahovalo řadu smashových nahrávek, ale byla to nejméně úspěšná píseň ze singlů, která by opravdu udělala díru nad popové hitparády. Tou skladbou byla skladba „Victory“, která se díky své ukázce skladby „Going the Distance“ od Billa Contiho proměnila v jednu z rapových písní, které jsou nejvíce spojeny s vytrvalostí a fyzikou. Rocky soundtrack. Dalším aspektem, který dělá z „Victory“ špičkový střih pro ty, kteří mají rádi fyzické cvičení, jsou tyče poskytované Notorious B.I.G. `` Dokonalost je moje přítomnost, nikdy napjatá / nikdy neváhající, nechte nigga ohnuté opravdu rychle / opravdu nemocné, surové noci, vystupuji jako Mike / Anyone - Tyson, Jordan, Jackson, '' rapuje a téměř zaručil toto klasické začlenění na tomto seznamu.

 • 10

  'Push It'

  Sůl-N-Pepa

  Co se týče ženských rapových duet, Salt-N-Pepa jsou standardem. Navzdory havárii na scéně a několika hitovým rapovým singlům se dívky z Queen v New Yorku skutečně vydaly na cestu vydáním singlu „Push It“ v roce 1987. Když dámy rapovaly „Salt and Pepa“; je tady a my jsme ve skutečnosti / Chci, abys to tlačil, zlato / Coolin ve dne a potom v noci, když se potíme / dívčí dívky, pojďme ukázat klukům, které známe / Jak se stát jedničkou v horké party show / Nyní na to tlačit, „narážka je zjevně sexuální, ale má také se stal oblíbeným pro cvičební válečníky, proto je Salt-N-Pepa 2014 Geico komerční.

 • jedenáct

  'Dobré vibrace'

  Marky Mark Díky Funky Bunch

  Mark Wahlberg je více známý jako herec pro většinu současných hip-hopových fanoušků, ale věřte tomu nebo ne, byl kdysi úspěšným rapperem. V roce 1991 se Wahlberg, který rapoval pod jménem Marky Mark, zhroutil na scénu v roce 1991 se svou skupinou The Funky Bunch a zasáhl to svým singlem „Good Vibrations“, který prudce vzrostl na číslo 1 na Plakátovací tabule 100 toho roku. Od zemských otřesů vokálu na háku, který obsahuje texty přátelské k cvičení „Je to tak dobrá vibrace / Je to tak sladká senzace“ až po Markyho Marka, který požaduje „vidět, jak vám z pórů vychází pot“, „Dobré vibrace „je zásadní skladba, na kterou se spalují kalorie.

 • 12

  'What Up Gangsta'

  50 Cent

  Neexistuje způsob, jak byste mohli mít seznam skladeb pro cvičení, aniž byste zahrnovali oblíbený vymahač rapu, 50 Cent. Víme, že „In Da Club“ a dokonce i „Heat“ by mohly být argumentem pro zařazení, ale je tu jen něco o tom, jak slyšet 50 Centovou štěkot, „G-Unit, my tady / Můžeme si nechat vyskakovat drama, my ne“ t péče 'v horní části Zbohatněte nebo zemřete Tryin ' otvírák, 'What Up Gangsta.' Rýmuje nad vzkvétajícími perkusemi a tvrdí, že se naplňuje a rýmuje: „Říkají, že chodím, jako bych dostal S na hrudi / Nah, to je poloautomat a vestu na hrudi / Snažím se nic neříkat, DA možná bude chtít hrát dvůr / Ale já budu lovit kachní niggy, jako by to byl sport, s úšklebkem, který překoná rekord. Ostatní jeho písně mohly dosáhnout vrcholu Plakátovací tabule grafy a byly spíše událostí, ale „What Up Gangsta“ je jedinou nahrávkou 50, kterou si můžete pořídit, když jste připraveni na maximum, bez debaty.

 • 13

  'Pojďme'

  Trick Daddy Featuring Twista & Lil Jon '

  Trick Daddy pochází z drsných ulic Miami, kde přežijí jen silní, což znamená, že dokážete udržet svou váhu, je nutností. Rapperův střih „Let Go“ z roku 2004 ztělesňuje tohoto ducha a mohl by někoho motivovat, aby roztrhal tělocvičnu, aby získal své zisky. Nahrávka, ve které účinkují Twista a Lil Jon, shledává, že to druhý rozjíždí rallyovým výkřikem „Pojďme na to! (Pojďme gooooo!) / Pokud to chcete, můžete to dostat, dejte mi to vědět (dejte mi vědět) / Chci šukat nigga, jdeme na to, než Trick Daddy projde svým veršem. Jeho předchozí hit „Take It to the House“ mohl být doprovázen sportovně inspirovaným vizuálem, ale „Let's Go“ je více než pravděpodobné, že si většina balerů vybere z rapperova katalogu, aby získali jejich flex na.

  bhad bhabie a woah vicky bojují
 • 14

  'Šílenost v mozku

  cypřišový kopec

  Rok 1993 byl pro Cypress Hill mezníkem. Rapová skupina se sídlem v Cali navázala na úspěch debutového alba a vydala své druhé album, Černá neděle . Album debutovalo u No. 1 na Plakátovací tabule 200, zatímco jejich předchozí snaha byla stále vysoko na žebříčcích, což z nich učinilo první rapovou skupinu, která měla dvě alba v Top 10 současně. A tento úspěch byl do značné míry mimo sílu jejich vysoce výkonného singlu „Insane in the Brain“. Zany hlas B-Real dělá zázraky na háku, ale je to bušení perkusí a pronikavé kytarové riffy, díky nimž budete připraveni načerpat trochu železa bez okamžitého upozornění.

 • patnáct

  ‚Mama Said Knock You Out '

  LL Cool J

  Úvodní pruhy hitu LL Cool J z roku 1991 „Mama Said Knock You Out“ jsou jedny z nejznámějších pruhů v historii rapu. Vychází z jeho kriticky kritizovaného alba, Chůze jako panter, LL potřebovala získat zpět a získala trochu inspirace od babičky Cool J, což vyústilo v klasiku. „Nenazývej to návratem, už jsem tu roky / Houpám se svými vrstevníky a bojím se suck / Vytvářet slzy jako monzun / Poslouchat boom basů,“ rapuje. LL Cool J slibuje, že uspěje v soutěži a v letech následujících po tomto rekordu způsobí, že život bude napodobovat umění a hromadit se. „Mama Said Knock You Out“ je sakra rekord, který vás nechá roztrhnout, a slouží jako geneze jednoho z nejvíce vyřezávaných rapperů v historii jako fanatik na cvičení.

 • 16

  ‚What U Gon 'Do'

  Lil Jon & the East Side Boyz Featuring Lil Scrappy

  Samotný hlas Lil Jon může zvýšit energii v místnosti, takže ho s bouřlivým rytmem nahrál na desku a věci by mohly dostat tvrdého těla. Po dosažení platinového statusu se svým čtvrtým albem, Kingz of Crunk , Lil Jon & the East Side Boyz se vzpamatovali a vyšli z brány houpající se singlem „What U Gon“ Udělej to, představuj Lil Scrappy. Křičí: „Pokud spadnete do klubu / A oni niggas chtějí hrnek / Když vstoupíte do jejich tváře / Co gon & apos; dělat (Do prdele !!!), „Lil Jon je konečným motivátorem a může přimět ty nejchytřejší lidi projít zdí. Tento záznam mohl být vytvořen s úmyslem roztrhat klub, ale je také vhodný pro nastavení tělocvičny a umístí vás do zóny, když máte chuť na den hodit ručník.

 • 17

  'Stres'

  Organizovaný zmatek

  'Rozdrtit, zabít, zničit, stresovat!' Organizovaná Konfusion udělala z tohoto dvojverší chorál mezi podzemními rapovými hlavami už v roce 1994 na jejich druhém albu, Stres: Agenda vymírání . Titulní skladba alba „Stress“ byla horkým výběrem pro ty, kteří byli pohlceni melodiemi prostupujícími jejich sluchátky, a je překvapivě účinnou skladbou, když potřebuje důvod pokračovat ve zničení a přestavbě těla. Nemluvě o tom, že obsahuje okouzlující rýmy poskytované Pharoahe Monchem, který chytí vrak druhého verše a plivá: „Moje vnímání poetické injekce je ejakulace / Neposkvrněné početí / Chodec v hale, který pronásleduje těla v Central Parku / Brzy pohotovostní služby & Nakreslím to tělo křídou / Pak začnu odcházet a plivat / Pak, když odcházím, mluvím do prdele! ' Rap a činky apatické reality se nikdy tak dobře nesetkaly.

 • 18

  'Skok'

  Kriss Kross

  Rok 1992 byl velkým rokem pro rapové akty přecházející do hlavního proudu a možná nejúspěšnější ze skupiny byli také nejmladší. Kriss Kross, který pochází z ATL a není ani dost starý na to, aby zachytil pohyb PG-13, zaznamenal jeden z nejtvrdších rapových singlů všech dob s nahrávkou 'Jump'. Píseň vypustila módně dyslektickou skupinu do domácích jmen. Přes tento rekord, kterému se blíží 25 let, stále zůstává oblíbeným v prostředích, kde rapové děti chtějí jen běhat, skákat a hrát si.

 • 19

  'Move Bitch'

  Ludacris představovat Mystikal

  Přesto, že je jedním z nejtalentovanějších MC své doby, Ludacris zachytil jemnou reakci, protože byl spíše komediálním rýmem než prototypem slova. Ale na „Move Bitch“, třetím singlu z jeho druhého alba, nebylo nic vtipného, Slovo z úst . Ludacris vás okamžitě zachytí od samého začátku svým vzkvétajícím rytmem, poté poskytne konfrontační hák, křičí: „Pohni, děvko, vypadni z cesty / vypadni, jak je děvko, vypadni z cesty,“ a neposlušně na trati. Díky Move Veres z I-20 a Mystikal je „Move Bitch“ v zásadě o tom, že lidé stojí v cestě a brání vašemu pokroku, ale také jej přijala sportovní komunita, kde je součástí pohybování věcí - nebo spíše lidí - kolem. práce. A kromě toho, pokud vám Mystikalův verš nepomůže při tréninku k výkonu, možná nebudete mít duši vůbec.

 • dvacet

  ‚Mám moc '

  Snap!

  Osamělý přírůstek na tomto seznamu, který má mezinárodní nádech, „I Got the Power“, je po 25 let jednou z největších písní na cvičení. Píseň vytvořená německou hudební skupinou Snap! Se dotkla vrcholu roku 1990 a byla hitem na mezinárodní scéně, stejně jako v USA. Díky rapu z Pittsburghu, nativnímu Turbo B a vokálům Penny Fordové video Jackie Harris), „I Got the Power“ vyvrcholilo u č. 2 na Plakátovací tabule Žhavá 100 tabulka a byla vyražena okamžitá klasika každým, kdo to věděl lépe. Rozhodně se vrhnete na jakýkoli seznam, kde bude cokoli společného s fitness a hudbou.

Zobrazit nová hudební vydání z ledna 2016