2 Chainz tvrdí, že měl lepší verš než Kanye West, Big Sean a Pusha T on Mercy

Osm let po počátečním vydání hry „Mercy“ od Kanyeho Westa se 2 Chainz znovu objevila v debatě o tom, který těžce zasažený spitter získal rekord.

Ve středu (8. dubna) Tity Boi retweetl otázku zveřejněnou na Twitteru a požádal fanoušky, aby jmenovali osobu s nejlepším veršem písně. Chainz na otázku odpověděl a skromně se pojmenoval před Kanyem, Big Seanem a Pushou T.'Žádná neúcta, ale zabil jsem všechny dem chlapce,' napsal rodák z Atlanty ve tweetu.2 Chainz patří mezi kvarteto rapperů, kteří se objevili na čtyřnásobné certifikované platinové desce Kanyeho. Jeho verš uzavřel stopu a sledoval Seana, Pushu a 'Ye, který nastartuje věci.

„Dobře, teď dohonte moji kampaň / Kupte barvu majonézy / Jsem opilý a vysoký zároveň / Drinkin“ šampaňské v letadle (Tell & em) / Plivněte jako střelnice (Baow) / Rozbíjejte to jako Rampage / Sto kapel, stříhejte svou dívku / Nyní vaše dívka potřebuje Band-Aid (Sakra) / Stupeň A, A1 / Chain the color of Akon, '2 Chainz spits on the Kanye West -produced track.Fanoušci ATLien souhlasili s jeho sentimentem a tweetovali, že má nejlepší verš písně.

Zatímco 2 Chainz zůstává v karanténě jako většina světa, rapper se zabýval tím, že vyzval Meek Mill k bitvě o hit na Instagram Live.

Podívejte se na 17 rapperů, kteří neuložili album za chvíli, kterou bychom rádi slyšeli