16 hip-hopových umělců, kteří si odnesli diamant

V roce 2018, krátce poté, co Drake upustil od videoklipu k God’s Plan, řekl, že je to jedna z nejdůležitějších věcí, které kdy udělal. O rok později byl oceněn jako hlavní singl Grammy Award Štír pomohl megastar získat jeho první diamantovou plaketu. Americké asociace nahrávacího průmyslu nedávno oznámilo, že God’s Plan, který překonal Billboard Hot 100 po více než 11 týdnů, byl oficiálně certifikován 11krát platinou.

S jeho nejnovějším úspěchem se Drizzy připojil k exkluzivnímu klubu, ve kterém je jen necelých 20 dalších rapperů, včetně Eminema a Tupaca Shakura, kteří oba dosáhli diamantového statusu alespoň několikrát. K dosažení statusu diamantu musí umělec prodat alespoň 10 milionů kopií singlu nebo alba.Slim Shady, jeden z nejprodávanějších a nejúspěšnějších hip-hopových umělců vůbec, vytvořil řadu alb a singlů, kterých se prodalo více než 10 milionů kopií. Získal diamantové plakety pro Rihannu s asistencí Love the Way You Lie, 2010 Not Afraid a jeho klasickou hymnu Lose Yourself, stejně jako alba Eminem Show a Marshall Mathers LP . V důsledku spolupráce s popovými hvězdami jako Justin Bieber, Robin Thicke a Katy Perry byly jižanské legendy jako Ludacris, T.I. a Juicy J také přistáli v diamantovém klubu.snoop dogg to pusť, jako by to bylo horko

Nejsledovanější žánr hudby přinesl několik her prodávajících diamanty, včetně OutKast, Beastie Boys, The Black Eyed Peas a dalších. Podívejte se na všechny rappery, kteří získali diamant níže.