15 hip-hopových televizních tematických písní

Dobrá televizní ústřední melodie dokáže nastavit celý tón pořadu, než si pustíte minutu epizody. V historii televize existuje mnoho nezapomenutelných tematických písní, které patří k nejcennějším artefaktům popkultury. Pár pruhů ústřední melodie od „Cheers“ a budete zpívat píseň o cestě na místo, kde každý zná vaše jméno.

Za posledních 40 let byl hip-hop zastoupen v různých televizních pořadech. Široká škála pořadů ze sitcomů, dramat a karikatur obsahuje jako hlavní téma rapové písně. Každé dítě z 80. let může do značné míry přednášet texty k písni „Theme From The Fresh Prince Of Bel-Air“. Dokonce i dětská show občas dostala vlastní rapovou píseň.XXL sestavil seznam 15 televizních pořadů, jejichž tématem je rapová hudba.gucci hříva lil wayne ach pane

Boondockové

Od svého počátečního vzniku jako komiksu v roce 1999, Aaron MacGruder's Boondockové byl naplněn zasvěcenými odkazy a různými rapovými markantami, což z něj dělá jeden z nejvíce hip-hopových televizních pořadů všech dob. V souladu s tím je neuvěřitelná adaptace karikatury filmu Adult Swim jedním z největších hip-hopových hudebních televizních témat všech dob. Účinkuje undergroundový hip-hopový umělec Asheru, Boondockové hlavní téma udává agresivně politický tón show od skoku.

The Fresh Prince of Bel-Air

Kdo by hádal, že skok Willa Smitha z hudby do televize zahájí jednu z nejúspěšnějších hereckých kariéry v historii filmů? Pro děti 80. let The Fresh Prince of Bel-Air byl jedním z nejvíce formujících televizních zážitků jejich mladých životů. To nejlépe dokládá přesně to, jak moc je text z ikonické ústřední melodie vypálen do mozku každého člena Millenial Generation. Přesto, že je ústřední melodií pro televizní show, The Fresh Prince Téma je jednou z nejoblíbenějších a nejcitlivějších rapových skladeb v historii hip-hopu.Martin

V průběhu 90. let se televizní síť Fox pokoušela ve čtvrtek v noci přeprogramovat zjevně kavkazskou anti-rozmanitost sestavy NBC „Must-See-TV“. Místo toho Fox vysílal blok sitcomů a dramat, které hrály a představovaly barevné lidi, ke kterým se hromadně hrnuli afroameričtí a latino diváci. Populární sitcom komika Martina Lawrencea, Martin, zakotvil programování ve čtvrtek v noci na Foxu. Přehlídka bude odstartována hip-hopovými zvuky ústřední písně přehlídky, která bude obsahovat DJ škrábání a vokální efekty, které nastaví tón přehlídky.

Living Single

Po úspěšném importu Willa Smitha na televizní obrazovku vypadala královna Latifah jako posun v herectví sama za sebe. Latifah byla obsazena v roce 1993 jako jedna ze šesti dvaceti žijících v Brooklynu Brownstone na její show, Living Single . Latifah za předpokladu, že ústřední melodii pro show sama, když zpívala a rapovala na trati.

pokud vám mladý metro nedůvěřuje celá píseň

Nickelodeon Všechno

Pro ty, kteří jsou příliš staří nebo příliš mladí na to, aby si to pamatovali, Nickelodeon's Všechno byla inovativní dětská skeč show, která se objevila v Nickovu sobotní noc, Snick sestava v polovině 90. let. Během svého desetiletého běhu se v show představily budoucí komediální hvězdy jako Kenan Thompson, Kel Mitchell, Jamie Lynn-Spears, Nick Cannon, Gabriel Inglesias a Amanda Bynes. Přehlídka by často obsahovala hudební vystoupení některých z nejžhavějších hip-hopových a R&B skupin jejich eramů. Jedním z nejpamátnějších aspektů show bylo její úvodní téma, které předvedlo TLC a obsahovalo verš od rapperky skupiny Lisy „Left Eye“ Lopes. Vážně. Tato píseň je chytlavá jako čert.Super show Super Mario Bros.

Na počátku 90. let získala hudba hip-hopu s americkou mládeží kulturní přitažlivost, kterou začali uznávat televizní manažeři. Stejnou trakci získaly také videohry a zdálo by se, že dojde ke kombinaci. Super show Super Mario Bros. představoval rapovou píseň jako úvodní téma show a byl jedním z prvních příkladů rostoucího trendu.

lil baby příliš tvrdé stahování zip

Aqua Teen Hunger Force

Pro show postavenou na komedii úmyslného absurdismu a stonerového humoru společnost Adult Swim & s Aqua Teen Hunger Force je přehlídka plná hip-hopových odkazů. Meatwad, jedna třetina antropomorfních produktů rychlého občerstvení v pořadu, je úžasný fanoušek rapu, který chce zmařit tah na jamy na svém boomboxu. Vypravěčem přehlídky zatím není nikdo jiný než průkopník rapperů z Philadelphie, Schoolly D, který také zahrál úvodní ústřední melodii přehlídky.

Captain Planet & The Planeteers

Captain Planet byl superhrdina s ekologickou tématikou, ale miliardář Ted Turner, který bojoval proti znečištění pomocí skupiny multikulturních teenagerů s kouzelnými prsteny a ' přístup . “ Při zpětném pohledu byla tato show dost hloupá. Závěrečné téma přehlídky však obsahovalo ekologický rap Planeteers o záchraně před „rabováním a znečišťováním“.

Statický šok

Statický šok byla adaptace stejnojmenného superhrdiny DC Comics. Static, sám, byl mladistvá postava navržená tak, aby poskytovala viditelnější zastoupení černých superhrdinů v komiksu. Přehlídka trvala čtyři sezóny a představovala úvodní rapové číslo, které by v pořadu skórovalo dobrodružství Static.

Wayan Bros.

Poté, co si jejich bratři Keenan Ivory a Damon udělali jméno na Foxových V živé barvě, Shawn a Marlon Wayans dostali příležitost zahrát si v jejich vlastní show, The Wayans Bros. Během čtyř ročních období v síti The WB by úvodním tématem přehlídky byla klasická píseň A Tribe Called Quest s názvem „Electric Relaxation“, která by jim poskytla úvodní titulky.

Nickelodeon's Teenage Mutant Ninja Turtles (2012)

Želvy Ninja Teenage Mutant jsou v americké televizi, filmech a komiksech popkulturou již více než 30 let. V roce 2012 byly želvy oficiálně znovu spuštěny v televizi v jedné z nejchytřejších a nejzábavnějších adaptací dětské televizní show v nedávné paměti. Přehlídka také dala hip-hopovou proměnu ikonické ústřední melodii z původního televizního seriálu. Dokáže vzdát poctu kořenům show 80. let a aktualizovat se hip-hopovým nádechem pro novou éru.

V živé barvě

Fox V živé barvě byla průkopnická televize z mnoha důvodů. Nejen, že zahájila kariéru několika úspěšných herců a komiků, jako jsou Jim Carrey, Damon Wayans, Jamie Foxx, David Allan Grier a Jennifer Lopez, ale byla to jedna z prvních skečových představení, které obsahovaly obsazení, které se skládalo převážně z Afroameričanů v televizní historii. Úvodní téma přehlídky přednesla populární hip-hopová skupina Heavy D & The Boyz a odrážela průlomovou rozmanitost přehlídky tím, že jako hlavní hymnu přehlídky použila hip-hop.

Hammerman

Během výšky MC Hammermania v roce 1991 Hammerman , komiks sobotního rána, o MC Hammerovi debutovaném v televizi. Karikatura byla o pracovníkovi Centra mládeže, který našel kouzelné boty, které by se proměnily v superhrdinu bojujícího proti zločinu jménem Hammerman. Přehlídka trvala jen třináct epizod, protože byla agresivně neuvážená. MC Hammer však předvedl úvodní ústřední melodii, která obsahovala rap od muže, který vyrobil padákové kalhoty.

v jakém gangu je 21 divochů

New York Undercover

New York Undercover bylo policejní drama, které se na Foxu vysílalo v letech 1994 až 1998. Ústřední téma přehlídky představovalo produkci ovlivněnou jazzovým hip-hopem, kterou složil a hrál známý soulový hudebník James Mtume, který této show poskytl skóre.

Kenan & Kel

Kenan & Kel byl odštěpením populární dětské skečové show Nickelodeon, Všechno, a byl také docela populární sám o sobě. Přehlídka představovala mladého Keenana Thompsona a Kel Mitchella, protože show se soustředila na uličnické dovádění těchto dvou teenagerů. Coolio poskytl show její ústřední ústřední melodii, když před show předvedl skladbu ovlivněnou G-Funkem.