15 veselých memů inspirovaných Desiignerovou Pandou

Desiignerův útěkový singl „Panda“ mohl debutovat na rapperově SoundCloudu v prosinci 2015, ale díky hlavnímu co-signu od G.O.O.D. Hudba, ukázka Kanyeho Westa Život Pabla a podpis Def Jam, trať zametá národ a vezme s sebou i hip-hopové fanoušky.

Ano, podvodníci budou tvrdit, že mladý brooklynský rapper zní přesně jako současná rapová hvězda Future. A ano, někteří mohou říci, že je zázrakem jednoho zásahu, protože ještě musí odhodit další stopu tak silnou jako infekční „Panda“. A přesto se píseň neustále šplhá po žebříčcích rádia Billboard, aktuálně na č. 2. Navíc Desiigner dostává rezervaci na představení noc co noc. Ani zvracení na jevišti a divoký se zdravotně postiženým mužem na rameni mohl doposud poškodit jeho obraz. A co se týče budoucnosti? Desiigner nehanebně kousal ATL boha na každém kroku. Svou nově nalezenou fanouškovskou základnu dokonce pojmenoval #PandaHive po Future's #FutureHive.vražda k pronájmu 2 datum vydání

A s touto proslulostí samozřejmě přichází určitá dávka posměchu. Ve věku internetu dobrý mem zachytí nejlepší vtipy okamžiku a vypálí je, aby je každý viděl. Fanoušci společně fotografovali pandy, karikatury a dokonce i Photoshopping Future a Desiigner, aby se dobře zasmáli na náklady mladého MC. Ale nebojte se. Soudě podle Desiignerova instagramového kaskadéra v poslední době se směje až do banky. Podívejte se na nejzábavnější memy hip-hopových fanoušků 'Panda', které dosud vymysleli.