13 Veselý Twerking selže

Minulý týden se video na YouTube šířilo jako požár a šířilo se video YouTube, které údajně obsahovalo mladou ženu, která se náhodně vznítila při provádění sexy „twerking“ tance pro svého přítele. Video, označované jako „Nejhorší selhání Twerking EVER“, rychle získalo 9 milionů zhlédnutí, jak bylo předáno do sociálních sítí a bylo dokonce hlášeno mnoha tradičními zpravodajskými místy.

V pondělí vyšlo najevo, že video bylo podvodem, který si pro svou talk show nasadil komik Jimmy Kimmel v noci, Jimmy Kimmel živě. I když se „selhání“ ve videu ukázalo jako podvod, XXL Rád bych si našel čas na zvýraznění některých skutečných selhání twerkingu, které lze pro vaši zábavu najít na YouTube.Fox News Anchor Twerks v televiziGretchen Carlson, co-hostitel Fox News ranní televizní show, Fox & Friends, nemotorně se před několika týdny pokusil twerkovat na kameru v návaznosti na Miley Cyrus nepříjemný twerking výkon na MTV Video Music Awards 2013.

33 studentů je pozastaveno za videohovorySkupina studentů středních škol v San Diegu byla pozastavena ze školy za to, že školní úředníci natočili videozáznam. Těmto 33 studentům bylo zakázáno zúčastnit se jejich plesu a během zahajovacího ceremoniálu školy nemohli chodit po pódiu.

Miley Cyrus Twerks na Juicy J.

velké hovno jako to udělal dinosaurus

Na jarním koncertě Juicy J se bývalá Disney princezna Miley Cyrus chvěla na pódiu s Trippy One, aby vyděsila miliony rodičů. Ve skutečnosti by to mohla být výhra v závislosti na vašem úhlu pohledu.„Vrstvy potrubí“ hrnou hromadu nábytku

Vždy relevantní.

Dívka se opakovaně pokouší o Twerk a pády

Mladá dívka se pokouší sexuálně škubnout pro kameru a opakovaně padá na hlavu.

Dvě bílé dívky tančí kolem v kruzích

Webové kamery nejsou pro každého.

Dívka padá do bazénu, zatímco se vrtá

Jaký byl její plán?

Dívka hrbí podlahu ve své koleji

Myslím, že podlaha by měla zvážit vyložení poplatků.

Opilí lidé pracující v IHOP

Buď si jejich server myslí: „Jsem nejšťastnější člověk na planetě“, nebo „umírám pomalou smrtí.“ To jsou jediné dvě možnosti. Upřímně to nemohu nazvat.

Dívka, která postrádá zdání rytmu, dělá z výpravného výpravného kurzu

'Jako kdybych to právě teď sledoval sám od sebe nebo cokoli jiného ... myslel bych si, že mi to změní život.' - AKTUÁLNÍ NABÍDKA!

Babička vejde na dívku a její přátele Twerking

Upřímně řečeno, trochu respektuji reakci babičky.

Dívky si pletou Funky kuře s Twerkingem

obrázky jeho bratrance z rodiny Addamsů

Ve skutečnosti je to docela úžasné. Nejsem ani naštvaný.

Elaine Benes je původní Twerker

VŽDY, VŽDY, VŽDY RELEVANTNÍ!