11 nejzábavnějších memů DJ Khaleda

V případě, že žijete pod skálou, Mluvením města se stal Snapchat DJ Khaleda . Producent / hitmaker používá nástroj sociálních médií, aby se upevnil jako největší postava hip-hopu.

S každým okamžikem dostanou fanoušci krátký pohled do života jednoho ze zlatých dětí Miami a jeho Snapchat se stále zvětšuje. Citáty a momenty WTF jsou bohaté, jako když se ztratil na moři a zachytil celé utrpení. Nyní začíná používat Snapchat jako nástroj propagace.To, co se z jeho Snapů stalo nejoblíbenějším, jsou jeho klíče k úspěchu, které z každodenních pozemských úkolů zdánlivě dělají okamžiky lesku. Například Khaled Snapchatted celý svůj zážitek ze sprchování v listopadu. Doslova Snapchatted, když se osprchoval, umyl si zuby, nasadil krém a podrobně popsal produkty, které používal, a jak to souvisí s jeho úspěchem.Utrpení je podivně fantazírované, protože nevíš, jestli to, co sleduješ, je naprostá genialita nebo šílenství. Ať tak či onak, je to zábavné. Protože jeho viditelnost vzrostla, Khaledova moudrost budující úspěch byla právě uvedena Denní show v legrační parodii.

Noisey udělal nádherný rozbor toho, proč Snapchat DJ Khaleda je posvátné místo a poukázal na pět klíčů k jeho pochopení. Přečtěte si níže uvedené klíče a podívejte se na 11 veselých DJ Khaled Memes v galerii výše.Rostliny DJ Khaleda: Zalévá je ... hodně. Upřímně, mohl by je zalévat; Nevím nic o zahradnictví, ale je to i ve dnech, kdy prší. Také je jmenuje. Jeden se jmenuje Shirley; další je Jah Rastafari.
Lev: kamenná socha lva, která sídlí v jeho zahradě. Khaled křičí „Lion!“ pokaždé, když kolem něj projde - ráno, odpoledne nebo v noci.
Chief Dee: Khaledův soukromý kuchař, který každé ráno vyrábí stejné věci, ale přepíná to na oběd.
DJ Khaled's Jet-Ski: Doprava za dobrodružstvím na volném moři. Docházel mu benzín, byl několikrát přetažen a ztratil se na otevřených vodách, a to všechno kvůli tomu zatracenému Jet-Ski.
Emodži: [klíč] je zkratka pro životní lekci; [ruce modlitby] znamená „požehnej“. To vše lze použít na všechno, co říká.

Podívejte se na nominace a vítěze nejlepších výkonů v rapu na Grammy za ta léta