Desetinásobní reportéři zapletli texty rapu do zpravodajství

Rapperi se již dlouho považují za zpravodajské korespondenty ulic, kteří prostřednictvím svých textů písní informují o místních událostech v jejich bloku, čtvrti nebo městě. Nyní, když se hip-hop stále více zakořenil v hlavním proudu, jsme viděli, jak rap začíná krvácet do skutečných televizních zpráv.

Zapnutá místa jako živá redakce mohou být posledním místem, kde byste očekávali, že někdo uslyší linku z 2Pac, The Notorious B.I.G. nebo Phife Dawg, ale v dnešní době stále více a více chytáme reportéry, kteří do svého vyprávění vtahují rapové linky z nějakého důvodu.Atlanta reportéři WSB-TV Fred Blankenship a Mark Arum by mohli být nejlepším příkladem tohoto jevu, protože existuje řada případů, kdy vyhodili řádky od některých vašich oblíbených umělců a poskytovali zprávy s kamennou tváří.Hlavní právní korespondent MSNBC Ari Melber může být jednou z nejznámějších mluvících hlav, která do svého komentáře začleňuje hip-hop, přičemž do svých monologů provokujících myšlenky zapojil linky od 50 Cent, Jay-Z a naposledy Mobb Deep.

„Prvním pravidlem hip-hopu je pravděpodobně udržet to skutečné,“ říká XXL . 'A to může znamenat spoustu různých věcí, ale to je rozhodně důležité při podávání zpráv a vyprávění.' Myslím, že získáte větší uznání za to, že jste skuteční a čestní, místo toho, abyste se snažili být v pohodě nebo vždy být nejchytřejší osobou v místnosti. “Jelikož hip-hop pokračuje ve své dominanci jako nejkonzumovanějšího žánru ve Spojených státech, můžeme si jen myslet, že se to stane stále častěji. Pro teď, XXL sestavil seznam časů, kdy moderátoři zpráv a reportéři vyplivli tyto pruhy, když byli v provozu.

 • Fox 21 News Meteorolog Justin Chambers Raps Along to Snoop Dogg

  Colorado meteorolog Justin Chambers je jednoznačně fanoušek Snoop Dogga. Jednoho dne v roce 2012 zahájil svou zprávu rapováním The Doggfather's 'Ain't Nothin'; Ale G Thang. “

 • 11 Zprávy 'Adam Lefkoe klesne 46 referencí za pět minut

  Adam Lefkoe z 11 News v Louisville v Ky. Předvedl své udržení rapu pětiminutovým sportovním zakončením, kde připojil více než 40 rapových odkazů od Bone Thugs-N-Harmony, The Fresh Prince, Ice Cube a více, zpět v roce 2013. • Robin Swoboda z WKYC obrací vanilkové ledové rýmy

  Reportérka Clevelandu Robin Swoboda při předvádění svého nového ledem vyřezávaného zpravodajského pultu v roce 2014 vhodně otočila „Ice Ice Baby“ Vanilla Ice.

 • Novinky Kim Powell ze West 9 plivá abecední aerobik

  Reportérka Midland v Texasu Kim Powell se stala virální poté, co zveřejnila video, na kterém zahřívá hlasivky před živým přenosem rapováním Blackalicious ‘Alphabet Aerobics.

 • Fred Blankenship a Mark Arum Rap Phife Dawg Bars z WSB-TV

  Blankenship a Arum nikdy nezklamou. Po smrti člena Tribe Called Quest Phife Dawga se ti dva vzdali pocty během vysílání se značkovým týmem linek od The Five-Foot Assassin.

 • Ari Melber z MSNBC volá prezidenta Trumpa s 50 centovými linkami

  Ari Melber zná moc prezidenta. Zná také projekt 50 Centů z roku 2000 Síla dolaru pomocí linek z trati „jsem Hustler“, abych v minulém roce sdělil nebezpečí čísla 45 ve vysílání.

 • Fred Blankenship z WSB-TV a Mark Arum vykřikli Tupaca

  Na narozeniny Pac v roce 2017 vzdali Fred Blankenship a Mark Arum z WSB-TV v Atlantě poctu ikoně pozdního rapu tím, že se posunuli v některých Shakurových liniích z „I Get Around“ a „Me and My Girlfriend“ jako odkaz provoz.

 • Fred Blankenship a Mark Arum Tribute Prodigy z WSB-TV

  Reportéři z Atlanty - a nestydaté hip-hopové hlavy - Fred Blankenship a Mark Arum vklouzli do několika řádků a odkazů na zesnulého Prodigyho den po jeho smrti během jejich dopravního hlášení.

 • Prezident MSNBC Ari Melber odstřeluje prezidenta Trumpa Mobb Deep Lines

  Hlavní právní korespondent MSNBC Ari Melber se nebojí zavolat prezidenta Trumpa, když to uzná za vhodné. V březnu 2018 odstřelil vrchního velitele pomocí linek z klasické skladby Mobb Deep z roku 1995 „Shook Ones Part II“.

 • Fred Blankenship z WSB-TV a Mark Arum Big Up Biggie

  Tým hip hopových zpravodajství ATL, Fred Blankenship a Mark Arum, vzdal velkou úctu Christopheru Wallaceovi tím, že k 20. výročí rapperovy smrti v roce 2017 přikrášlili dopravní zprávu linkami Biggie.

Podívejte se na 60 alb hip-hopu, kterým bude v roce 2018 20 let