10 z nejbrutálnějších písní Eminema

Eminemovy bojové rapové kořeny se staly velkou součástí jeho hudební tvorby. Nikdo nemůže popřít, že Em je bezohledný, jak přicházejí, pokud jde o bary, dodávky a zlověstné zprávy. Tyto vlastnosti byly pro mladého Marshalla Mathera zásadní, když se dostal do řad detroitské rapové scény a bojoval v Hip-Hop Shopu na D-Town West 7 Mile (beletrizovaná verze jeho příběhu je vyobrazena v roce 2002 trhák, 8 míle ).

Až na hollywoodské dramatizace, Emův abrazivní přístup a lyrické sparingové dovednosti se hodily v průběhu let, kdy si šel se svými hudebními kolegy na nohy. Em by neměl žádné výhrady k tomu, že by v písni popíral jiného umělce nebo reagoval na dis track se stejnou divokostí. Zatímco vytvořil několik docela chytrých disků, které se dostaly k popovým hvězdám jako Mariah Carey a Christina Aguilera, jeho nejlepší bitevně orientované diskové skladby se objevily, když šetřil s ostatními rappery, které nenáviděl, nebo členy rodiny, které kdysi miloval.V poslední době Eminem převzal zdánlivě veškerý rap Kamikadze album, které se roztočilo do totálního lyrického střetu s kolegou rapperem Midwest Machine Gun Kelly. Posledním výstřelem v této bitvě je jeho vlastní „Killshot“, který klauna MGK za to, že houpal mužskou buchtu, mezi řadou dalších urážek. Je to spousta řezání moudrosti a kruté pravdy, jen jedna z mnoha rozporů, které mají poškozenou kariéru a strach v srdcích budoucích vyzyvatelů.XXL prošel Eminemovými kousavými diskovými záznamy, aby vyzdvihl to nejlepší z jeho katalogu.

 • 'Marshall Mathers' (2000)

  Eminem

  Eminemova stejnojmenná skladba z roku 2000 je plná diskuzí různých lidí, od * NSYNC po Britney Spears. Ale Insane Clown Posse a Vanilla Ice jsou spáleni nejhorší. Ve druhém verši se dostane na Vanilla Ice za kopírování vlasů a klaunům ICP za to, že opakoval Detroit jako outsidera.  gucci hříva zabila někoho ve vězení
 • 'Quit' (2000)

  Eminem Díky D12

  Em měl problémy s rapperem House of Pain Everlastem a oznámil to na začátku své kariéry. Podle Ema Everlast hovězí maso zahájil, ale Quitter ho v zárodku zaťal. Přes vzorek Tupaca Shakura „Hit Em Up“ vyloží více než šest minut kousavých tyčinek. D12 dokonce naskočil na konec písně a hodil několik posledních úderů.

  jak dlouho byla Lil Wayne ve vězení

  Verše jsou plné nejrůznějších urážek, nadávek a výhrůžek, ale refrén je velmi chytlavý: „Jsi jen Quitter a ty hořká, protože jsem přišel / A dny House of Pain jsou pryč / A když mluvíš o mých malá holčička v písni znovu / zabiju tě, zabiju tě. '

 • ‚Dívky '(2001)

  Eminem

  Limp Bizkit zachytil Em z tepla na tracku „Girls“, který se objeví na debutovém albu D12 Ďáblova noc a stal se nezapomenutelným dis trackem pro svou neúnavnost.  Podle Em se Fred Durst chtěl postavit na stranu Everlasta v hovězím masu s Eminemem, což samozřejmě Marshallovi nesedělo dobře. Poté, co jsem prohlásil: „Jsem na nějaké zasrané kurva, když tě vidím,“ Em klidně přináší řádky jako: „Nikdy jsem s tebou neměl hovězí maso, bláznivý synu / Ale teď je hovno zlomené a ty nemůžu dělat nic napravit to / Takže říkám právě teď, zmrde Limp Bizkit. “ Trať umlčela Freda a zbytek Limp Bizkit.

 • 'Cleanin Out My Closet' (2002)

  Eminem

  „Cleanin Out My Closet“ je jednou z nejpozoruhodnějších písní 21. století. Eminem v této hře nechává rapovou hru sám a zaměřuje se na svou matku, která reaguje na Nastavte záznam rovně CD, které vydala s ID-X.

  Závěrečný verš písně je nabitý nepřátelstvím, protože Em vykresluje svou matku jako popper pilulku, násilníka a oportunistu.

 • 'The Sauce' (2002)

  Eminem

  Jeden z největších Eminemových hovězí byl s Zdroj časopis a jeho zakladatel, Benzino, který byl sám o sobě rapperem a členem bostonské posádky Made Men. Poté, co Benzino zavolal Em na 'Pull You Skirt Up' kvůli rasovému dvojímu standardu hip-hopu - tvrdí, že by byl mnohem méně úspěšný, kdyby nebyl White -, detroitský rapper vystřelil tím, že šel do války s oběma ; Zino a jeho časopis.

  Bez sborů, melodií nebo skutečné struktury písní oslovuje „The Sauce“ všechny Benzino záběry a odplatí některým svým. Je to úplné zastavení šíření Zdroj , vyvolávající politiku zadních vrátek a spornou etiku žurnalistiky, než Em začne kopat do Benzina.

  mikina tupac nad okrajem

  „Každé vydání má osmistránkovou stránku Made Men / Někdo mi prosím řekne, kdo si zaplete hlavu / Že se toho kurva nebojím plýtvání olovem / Na mé tužce, abych mohl psát nějaké hovno tak jednoduché / Takže pozorně poslouchejte, jak to rozebrám a pokračuji / Tento starý G se chystá kouřit jako válcovaná tráva.

 • 'Nail In The Coffin' (2002)

  Eminem

  Eminem nezastavil svůj lyrický útok na Benzina filmem „The Sauce“. Nechal éter přicházet s „Nail In The Coffin“, který se přímo zaměřuje na jeho protivníka.

  Na tomto dis tracku jde Em za kriminálníka. Vydává se na brigádu s barem: „Nikdy bych netvrdil, že jsem ne, Ray Benzino / 83letý falešný Pacino.“ Eminem to nepustí, dokud nevyprší těch pět minut, zkroutí nůž výstřikem, který vykřikne publikaci, kterou právě čtete, pak soupeř Benzino Zdroj .

 • 'Hail Mary' (2003)

  Eminem Díky 50 Cent a Busta Rhymes

  Ja Rule dissed 50, Eminem a Busta Rhymes na jeho remaku Tupaca Shakura „Pain“, a následně trio vystřelilo remake rapperovy písně „Hail Mary“, která byla uctívána jako nejtěžší - bít diss stopy všech dob.

  Em se úplně vysmíval Ja s řádky jako: „Teď jsem najednou zkurvený šílenec, který křičí / Jako já jsem Pac, ale já nejsem, nepřátelé, Hennessy / Chovám se jako skvělý, ale já jsem falešný, Jsem blázen, poskytuji perfektní alley-oop pro 50 a Busta, aby rozbil jeho pověst na ulici.

 • 'Can I Bitch' (2003)

  Eminem

  Canibus chytal zbloudilé záběry od Eminema od roku 2002, ale na 'Can I Bitch' Em vyloží celý klip disse zaměřený přímo na jeho rivala.

  „Hej, pane, chtěli byste vydat svědectví / The whippin the ass? Chystám se spravovat / K tomuto zadku polibek malý vaginální puchýř? / Stanibus, malý Marshall Mathers sestra.' Byla to poslední rána Emova střetu tam a zpět s doznívající hvězdou.

  lil kim chce být bílý
 • 'Not Alike' (2018)

  Eminem Díky Royce Da 5'9

  Em zůstal během 2010s docela tichý až do svého nedávného volání na překvapivé album Kamikadze . Vedle Royce 5 '9' a více než ukázky BlocBoy JB 'Look Alive' se Em zaměřuje na Machine Gun Kelly, který na Em po několik posledních let dělal podprahové záběry (a o Em 'udělal nevhodný komentář. s dcerou Hailie na Twitteru).

  přestat kouřit černě a mírnit ošklivého boha

  Emův verš stříká všude, ale je soustředěn primárně kolem: „Jestli na mě chceš přijít s ponorkou, Machine Gun / A já mluvím“ tobě, ale ty už víš, kdo sakra jsi, Kelly / já nepoužívám sublimy a jistě, jak se kurva nezakrádám. “

  To vyvolalo odpověď od MGK v podobě „Rap Devil“, který oficiálně zapálil plný spor.

 • 'Killshot' (2018)

  Eminem

  Poté, co MGK odpovědělo „Ne jako“ slovem „Rap Devil“, Em okamžitě zatleskal zpět slovem „Killshot“. Trať odděluje minulost, přítomnost a údajně selhávající budoucnost MGK řádky jako: „Ale já mám 45 a já tě stále překonávám / Do 29 let jsem měl tři alba, která vybuchla.“

  Nejúžasnější linie v písni zmiňuje šéfa labelu MGK Diddyho: „Killshot, nezklamu se, stále mám Doc / Ale tento idiotův šéf vyskočí pilulky a řekne mu, že má dovednosti / Ale, Kellsi, v den, kdy jsi dal zásah, je den, kdy to přiznal Diddy / Že dal zásah, který zabil Pac. “

Podívejte se, jak každý Eminem disisses on his Kamikadze Album