10 z nejlepších skladeb pro spaní Migos

Migos by tu teď neměl být. Téměř před čtyřmi lety vydali své Y.R.N. mixtape, který zahrnoval skladby jako „Bando“, „Versace“ a „Hannah Montana“. Téměř přes noc byli průmyslovou senzací a Drake se vrhl, aby dal jejich písni „Versace“ stimulační léčbu. Spolupráce posílila již rostoucí profil skupiny Atlanta, ale s remakeem od Drakea přichází cena: umělci jako iLoveMakonnen a Fetty Wap se těšili zvýšené popularitě poté, co Drizzy vyskočil ze svých záznamů, ale nebyli schopni zachytit stejnou dynamiku .

Uplynuly téměř dva roky, než Migos vydal své vlastní debutové album, Bohatý národ , a přestože se chlubil silnými singly jako „One Time“ a „Pipe It Up“, nezachytil energii, kterou do hry vložili téměř před dvěma lety. Za první týden se z alba prodalo pouhých 14 500 kopií a kritika přišla rychle: podle všeho byli Migové hotovi.Ale pár měsíců poté, co album kleslo, se vrátili s Zpět na Bando mixtape představovat píseň s názvem ‚Podívejte se na můj Dab. ' Pomáhali popularizovat dab a jeli na vlně tanečního bláznění, jak příliv atlantských rapperů stále stoupal. Offset byl uvězněn po část roku 2015, a když byl v prosinci propuštěn, skupina neztrácela čas oznámením svého turné Dab. „Drobný neúspěch velkého návratu,“ zaklepali na „Case Closed“, což je rekord, který poklesli krátce poté, co byl Offset osvobozen.Následovalo období relativního hibernace pro Quavo, Offset a Takeoff. Za pět let zaplavili fanoušky 14 mixtapy a měli spící, ale hladovou základnu fanoušků. V květnu 2016 vydali za chvíli „Cocoon“, jednu ze svých nejsilnějších nahrávek, a na to navázali „Say Sum“, spoléhající se převážně na melodii. Nebylo to nic, co by lidé dříve od skupiny neslyšeli, ale signalizovalo to nový směr a vyplatilo se. V červenci vydali krátké pětistopové EP s názvem 3 způsoby, a mnozí věřili, že to byl nejlepší projekt, který za poslední roky vydali.

Rok 2016 byl také rokem, kdy Quavo začal budovat své vlastní pokračování s funkcemi písní jako Young Thug a Travis Scott ‚s Pick Up the Phone,‚ YFN Lucci 's Key to the Streets' a Kanye West 's Champions.' Náhlá adorace pro Quava přišla rychle a připravila půdu pro jejich hit číslo jedna „Bad and Boujee“. Nyní jsou na vrcholu světa.Takže s Kultura Když pátek upustíme od světa a jejich největších singlů, prozkoumáme jejich rozsáhlý katalog a najdeme ty nejlepší písně Migos, na které fanoušci možná zapomněli.

 • 'Pobyt'

  Migos feat. Dirty Dave
 • 'Přemýšlej dvakrát'

  Migos
 • 'Shmoney'

  Migos feat. Bobby Shmurda a Rowdy Rebel
 • 'Problémy'

  Migos feat. T.I.
 • 'Dab'

  Migos feat Skippa Da Flippa
 • 'Zjistil'

  Migos
 • 'Boj'

  Migos
 • 'Trapper Girl'

  Migos představovat Young Thug a Skippa Da Flippa
 • 'Děkuji Bože'

  Migos
 • 'Jabroni'

  Migos feat. Mac Miller

20 fenoménů mixu, které nesplnily očekávání